Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő míg "végig megy" a...

Mennyi idő míg "végig megy" a kutyán amit megevett?

Figyelt kérdés

Figyelmetlen voltam és a berni pásztorom lenyelt egy kb 20 centis madzagot. Egy madzagos labda játék volt amivel nagyon szeretett játszani. Már máskor is volt hogy lenyelte a madzagot, de a labdánál fogva kitudtam húzni a torkából. Most is csak úgy adtam oda neki, hogy közben fésültem. Erre mire kifésültem a fülét, nem hogy lenyelte megint, de még el is rágta a végét és nem tudtam már kihúzni a szájából.

Mennyi ideig lehet kritikus? Ha étvágytalan lesz vagy hány azonnal viszem orvoshoz. Mire lehet még figyelni?


2017. márc. 5. 10:11
 1/1 anonim válasza:
Háar az én kutyám is megevett már mindent de még mindig ki jött belölle ami nem olyan volt. Ne izgulj szerintem holnapra kijön belölle. De ha mégsem és látsz valami etvágytalanságot vagy bágyatsagot akko vidd el orvoshoz.
2017. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!