Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem egy inteligens, közepes...

Asdfghjkl5 kérdése:

Nekem egy inteligens, közepes méretu, a gazdáját megvédö, eros kutya kellenne milyen kutya fajtát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
jó, most már tudjuk az igényeidet. Viszont a kutyáknak is vannak igényeik. Mennyit sétáltatnád naponta? mennyit foglalkoznál vele és hogyan? Van-e kutyás tapasztalatod? Kint vagy benti-kinti lenne-e? kutyaiskola?
2017. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát falun lakom futkorászni tudna és természetesen sétáltatnám is és szeretek biciklizni és elengedném és futna a bicikli után most is van kutyám egy közepes méretü és ö eszt szereti vele is foglalkozom kutya iskolába nem viszem de én tanitanám
2017. márc. 5. 18:07
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
És kitől kellene megvédenie?
2017. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
senkitöl csak nem egy gyáva, félénk kutya kellene hanem ha valaki megtámad vagy valami akkor ne elfusson hanem mellém áljon és nem feltétlenül embertöl hanem állatol rokátol, medvétöl gondolom nem öli meg de legalább jellezen farkastol nálunk ez gyakori a mostani kutyám egy rokát kinyirt és egyet megtámadott a medvék egeszen a házakhoz bejönnek pl. a tyúkolot egy medve szétörte és 2 tyúkot elvitt egy kutyára rámorgott és ugy megijesztette hogy egész nap csak a házaban kuksolt ki nem jött onnan
2017. márc. 5. 18:30
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha olyan kutyát keresel, ami nem fél a medvétől, akkor komondor.
2017. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 bollocks ***** válasza:
89%
Miért kell a mostani kutyád mellé még egy? Foglalkozz vele többet, a szabadidődben meg lapozd a helyesírási szótárakat.
2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg hogy ne féljen a medvétöl hanem csak legyen erös okos hüséges és kicsit agresziv
2017. márc. 5. 18:41
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Légpuska. Az távol tarja a medvét... ne a kutyát told oda neki...
2017. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
csak mert két kutya erősebb mint egy
2017. márc. 5. 18:45
 10/22 A kérdező kommentje:
nem a kutyát tolom oda neki csak szeretem a kutyákat és ilyesmi kutya kellene
2017. márc. 5. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!