Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kuvasznak kb mennyi...

Lugoka kérdése:

Kan kuvasznak kb mennyi idősen érdemes már szájkosarat venni?

Figyelt kérdés
7 hónaposan még annyira gyorsan nő, hogy nem igazán lenne szerintem értelme, mert úgyis vehetnék másikat. De később hozzá akarom szoktatni, mert kell majd buszozni, vonatozni. Meg ha sok ember közé kéne menni akkor se ártana. Hiába jól nevelt, ezt mások nem tudják és érthető, hogy félhetnek tőle. Szóval mennyi idős korától lenne értelme venni, hogy ne 4-5 öt kelljen venni.

2017. márc. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mikor már megállt a fejlődésben. Ez kb. 12-14 hónapos kort jelent
2017. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a négy hónapos nèmet juhàszomnak is vettem, mert csak így hordhattam minden nap magammal buszon. Mondjuk nagyobb méretet vettem,amolyan tessék-làssék dolognak hogy a sofőr ne szóljon. Pàr hónapig jó volt. Nem halsz bele ha 2-3 szàjkosarat veszel amíg nő a kutya. Főleg ha àllítható.
2017. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még meglátjuk. Majd rákeresek erre az állíthatós dologra.
2017. márc. 7. 01:07
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hiába jól nevelt, ezt mások nem tudják és érthető, hogy félhetnek tőle"


Nekem az a tapasztalatom, hogy amióta fém szájkosárral sétáltatom a kutyám, sokkal jobban félnek tőle, mint amíg szájkosár nélkül volt.


SZóval ha jól nevelt, szocializált, nem feltétlen kell neki szájkosár.

2017. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül ez a hálós, zsákszerű lett. Elég nagy tartományban állítható és a célnak végülis megfelel.
2017. márc. 18. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!