Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az akita...

Mi a véleményetek az akita inu kutyáról? Elbirnák vele? 14/F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kan akita inu kutyát, nagyon tetszenek. Mi a véleményetek róla? Nem ez lenne az első nagytestű kutyám, mert elötte egy berni pásztor kutyám volt csak az sajnos nem olyan rég elpusztult. Az volt kutyaiskolába, sokat foglalkoztam vele és nagyon okos volt, és az akitával is foglalkoznék, és lenne is időm rá mert még suliba járok. (14 éves vagyok,8. osztàlyos, Fiú)

(Amúgy kertes házban lakunk)

(Ja meg van kettő 5 éves testvérem, és őket nem bántaná mert ők is nagyon szeretik a kutyákat, de egyedül nem lennének kint a kutyával ha valaki nincs velük.)



2017. márc. 7. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az akita sem gyereknek sem gyerek mellé nem való. Szöges ellentéte a berni pásztornak, nagyon makacsak és dominánsak. Nem hiszem hogy elbírnál vele, nem egyszerű fajta.


Üdv. egy akita tulaj

2017. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem privibe egy kicsit mesélni róluk?
2017. márc. 7. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem . Lexarom természete van. Ne küllem alapján válassz kutyát!
2017. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Az akita nem gyereknek való. Ráadásul sok országban tiltott fajta. Mivel Magyarországon nincs jövő, erre is kell gondolni. Nem vihetnéd magaddal.
2017. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!