Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek ha van ötleted oszd...

Amerika911 kérdése:

Kérlek ha van ötleted oszd meg velem. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Most kapok egy közép ázsiai szuka kutyát. A kutyus nőstény és azon gondolkozok, hogy mi legyen a neve. Van egy jugoszláv farkasölőm is neki Síva a neve. Gondoltam arra is, hogy ennek a kutyusnak is "s" betűvel kezdőthetne a neve de végül is midndegy. Mivel egy elég komoly fajta ezért ilyen neveket néztem ami egyaránt komoly (nem olyat, hogy Folti, Buksi). De egyben nem szeretnék hétköznapit sem pl.: Szonja, Katyusa, Szása. Mert a neten elég sok ilyet látok. Ha valaki esetleg tudna egy jó kis nevet azt szépen megszeretném kérni, hogy ossza meg velem. (És tudom, hogy a "google a barátom","nézd meg a neten", nézegetem is a neveket bőszen, de hátha valaki tud valami frappánsat). Válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2017. márc. 7. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ha Síva az egyik nekem a mortal kombat jutott eszembe lehetne Mortaro vagy valami különleges neve
2017. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Syrinx, Sybil, Syna, Spyro, Sirius, Sirena, Simeona, Silouanus, Sirina, Sinobia, Servela, Sema, Scylla, Sába, Saranda,
2017. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alíz, Annie, Angi(e), Bons, Bexi, Cili, Colly, Candy, Carrie, Daisy, Denise, Etna, Ella, Emma, Folli, Fifi, Ginny, Gofri, Holly, Heny, Írisz, Ili, Juko, Jupiter, Kolli, Kleó, Kitti, Kelli, Li, Lucy, Márta, Mili, Nestea, Nelli, Opsz, Pille, Pickwick, Ronda, Roki, Suzy, Sherie, Skarlet, Sissy, Tessa, Ufo, Vezúv, Whitney, Violi, Zoé.

Ha ezek közűl egyik sem tetszik, írj privit mert vannak még unisex neveim is.(31db)

2017. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!