Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tüzelő kutyám a házában...

A tüzelő kutyám a házában együtt aludt egy másik kutyával, ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Egyszer már találkozott azzal a kutyával,de akkor csak kb. 10méterről figyelték egymást. Most az a kutya átszökött hozzánk,és egy házban aludtak. Én ezt nem igazán értem.

2017. márc. 8. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Azt hogy ha az a kutya kan akkor felcsinálta.

Néhány tipp:

Ivartalanítsd

Javítsd meg a kerítést

2017. márc. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Mit nem értesz rajta? Ha a másik kan kutya, akkor pároztak, és a kan ilyenkor még napokon át a szuka közelében marad, többször is párzik vele.

A megoldás: ivartalanítás.

2017. márc. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint amikor pl. egy 14 éves lány a 17 éves "pasija" ágyában alszik : felcsinálta. Továbbá nem értem miért van tüzelő kutyád. Ivartalanítani luxus ?
2017. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tüzelő szukát felügyelet nélkül kint hagysz, az felhívás keringőre. Nem tudom, hány éves vagy, ha még gyerek, akkor érthető a tudatlanságod és felelőtlenséged, de ez egy felnőttől nem elfogadható. Ahogy előttem is írták, a másik kutya valószínűleg kan, akivel párzott, és cirka két hónap múlva kölykei fognak születni. Hacsak nem viszed el az állatorvoshoz lehetőleg most, hogy tegyen ellene.
2017. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sokallatosgazdi ***** válasza:
0%
Kedves #3. Nem értem mjert lenne ekkora tragédia ha nincs ivartalanítva. Nekunk se a penzen múlik csak egyszeruen nehez dontenunk. Volt régen egy lány kutyank aki 12 éves korában belehalt a daganatba. Nem volt kerdes kovetkezo kutyank ivartalanitva lesz. Volt is, és belehalt. Na így elég nehéz dönteni, hogy mi legyen a kutyammal. 😔
2017. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# nagyon sajnálom.

De a tapasztalatok alapján jóval több veszélyt rejt az,hogyha ivarosan hagyjuk.

Mindenképp ivartalanítani kéne.Már egészen biztosan vemhes.

A másik kutyát sem ártana, de nyilván az nem a te hatásköröd,a gazdának kéne intézkedni.

Nem értem mi értelme ivarosan hagyni őket.Szaporítani tök felesleges lenne.Így meg csak szenvedés nekik a tüzelés(kanoknak a tüzelő szukákat érezni). Könnyen veszélybe is sodorják ilyenkor magukat. És rengeteg betegség forrása lehet .

Sokkal boldogabb és egészségesebb lesz az állat,ha ivartalan. És nekünk is kevesebbet fáj a fejünk miatta

2017. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!