Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » XI. kerület milyen kutyás...

XI. kerület milyen kutyás szempontból?

Figyelt kérdés
Tervezünk Budapestre költözni, és mind páromnak, mind nekem a 11. kerület lenne a legjobb. Milyen a kutyás élet? Vannak normális kutyások, akikkel lehet bandázni? Ahol jelenleg élünk, nagyon jó a közösség, ezért ez fontos számunkra. Vannak nagyobb füves placcok, ahol játszhatnak a kutyák?

2017. márc. 8. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden kerületben vannak nagyobb parkok, ahol lehet a kutyáknak szaladgálni, játszani. Az más kérdés, hogy ti mennyire lesztek ehhez közel, vagy távol.

Ugyanúgy kutyásbandák is vannak normálisak mindenhol. Ez majd úgyis kialakul.

2017. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kerület elég nagy ahhoz, hogy ne lehessen pontosan megmondani, azon a részen, ahol lakni fogsz, milyenek a kutyások.

A nagy füves placcok hivatalosan nem kutyafuttatók. Így a közteres simán büntethet a póráz nélküliségért. Az már más dolog, hogy rengeteg helyen bandáznak kutyások. Amíg nincs feljelentés valahol, általában nincs is vegzálás a közteresek részéről.

2017. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, jogos a felvetésetek :) Esetleg ha valaki 11-ből van, szívesen fogadnék tippeket, hogy merrefelé vannak nagy füves placcok (igen, tudom, hogy nem hivatalos), mert fontos nekem, hogy olyan helyre költözzünk, ahol nekik is jó.
2017. márc. 8. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A XI.kerületben a Bikás parknál van egy futtató, meg egy hatalmas füves rész is. :)

2017. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a Bikás környéke jó. Én anno Őrmezőn laktam, az se volt rossz, onnan is át lehetett sétálni a Bikás felé, sokszor volt az a délutáni nagy sétánk, el a futiig, ott bandázás, aztán vissza. Gazdagrét is jó kis parkos rész, arra is jártunk párszor.

Igazából a 11. nagy része jó ilyen szempontból, csak lesd meg google mapsen, elég sok zöldterület van :)

2017. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!