Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutya, véresnek tűnő...

Kölyökkutya, véresnek tűnő hasmenéssel?

Figyelt kérdés
Pici kutyákat nevelek mivel kidobták őket, anyakutya nincs. Vidámak, jó a testhőjük, jó az étvágyuk, játékosak. Pont most váltottunk tápszert és az eddig is elég hig mustársárga székletből egészen sötét, vörösesbarna, néhol darabos leves széklet lett, ami kicsit vöröslik is. De a széklet színe pontosan köthető a tápszer váltásához. Holnap persze első dogunk a doki, de mennyire kell aggódnom hogy ez parvo lesz? A lakásban van egy felnőtt kutyus aki ugye lejár sétálni de más kutyákkal nem játszik meg ilyesmi.

2017. márc. 8. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Jaaj szegenykek :( de nem hisszem hogy. Baj lehet azt a taoszert hagyatok el szerintem bar en nem vagyok szakerto... De amugy az en kutyuskam a bekat bantotta mindig es az le pisilte aokkat nyavikolt a szaja habzot de szerencsere nem halt bele... Nem lett komolyabb serulese de mar meg tanulta hogy, nem szabad a bekakat bantani :) meg aztan imadkoztam is erte sokkat nem tudom te hogy, vagy de ha hisszel istenben es sosse keso el kezdnei imatkoz ertuj hogy, vigyazzon rajuk minden jot :) 17/l
2017. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Parvot akár a cipőtalpadon is betudod cipelni hozzájuk sajnos. Ha jó a kedvük, esznek, nem hánynak, nem lázasak, akkor remélhetőleg csak a tápváltás viselte meg őket. Remélem semmi komoly nem lesz.
2017. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem csak tápváltás, doki mit mondott?
2017. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tápváltás volt! Utána meg èszrevettem hogy a véletlen kifolyt tápszer a ruhán is pirossa vált. Doki is ezt mondta. Másik tápszertől megis szünt.
2017. márc. 11. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!