Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne kezdeni a kutyával...

Mit lehetne kezdeni a kutyával? Még mindig meg van kergülve.

Figyelt kérdés

Öcsém menhelyről elhozott pár hónapos keverék kutyája maradt rám most a délután. Öcsém elment különórára, a szüleim pedig szintén el, máshova. A kutyát itt hagyták, hogy vigyázzak rá.


Én poémból elindítottam neki a gépen egy kutyaugatásokból megszerkesztett remixet (pont normál hangerőn): https://www.youtube.com/watch?v=g3YI7gSn9lE

Gondoltam, vicces lesz... Az viszont most már nem vicces, hogy azóta is a (nemlétező) kutyát keresi.

Meg van kergülve!

Hogyan lehetne észhez téríteni? Miért vesz ennyire komolyan egy ilyen piti poént?!


2017. márc. 9. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kutyának ez nem poén.

A kutyaismereted mélyen a béka alatt van jelen pillanatban.

Gondolom, némi nevelést kapott már az a kutya? ha igen, parancsold a helyére, hogy maradjon ott egy kis ideig legalább. Talán lehiggad.

2017. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsétlen kutyát egy ilyen idiótára bízni... :((
2017. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jajjj, de könnyen is megy az idiótázás, ha másról van szó (és már megtörtént a dolog)!


Na, mégis akkor mi az a kutyaismeret, ami pont ebbe a témába vág, amiből már "papíron kiválik", hogy balfék voltam??

Tudjátok, az elmélet mindig is érdekelt! :D A _KONKRÉT_, nevesített, definiált elmélet.

2017. márc. 9. 23:10
 4/10 A kérdező kommentje:

Parancsolni nem parancsoltam neki, mert:


1.) !NEM! kapott nevelést ez a kutya! Öcsém c$eszik vele normálisan foglalkozni. Kihozta a menhelyről, aláírt egy papírt úgy, hogy azt se tudja valójában, h. mit írt alá, majd 2 nap után ráunt.

Ha bajt csinál a kutya, akkor csak áll mint a fa, azt' vigyorog.

2.) Mivel én vicceltem meg a kutyát, ezért elég bunkó dolog lett volna részemről "parancsolni".


Szerencsére annyira nem volt kerge, hogy szétkapja a házat, az idegesítő inkább az volt, hogy véletlenszerűen letámadt, mint egy szumós, s valami piszok nagy vehemenciával próbált feldönteni, összemancsolni, megöklözni meg megharapdálni.


Fél óra után aztán egyszer csak abbahagyta. Hála az égnek!

2017. márc. 9. 23:19
 5/10 Sokallatosgazdi ***** válasza:
Nem vicces. Kepzeld el mi lenne ha csak egy kuzyaval lennel egyutt es valaki szólongatna téged. 😡
2017. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha megszűnne, akkor már nem lenne mit keressek, nem lenne nyom, amit keressek, mert amihez vezet a nyom, már megszűnt.

Így nem is keresnék.


Tiszta logika. Ilyen egyszerű.

2017. márc. 10. 19:28
 7/10 Sokallatosgazdi ***** válasza:
Szoval ha azt hallanad, hogy szolongatott de már nem szolongat akkor nyugodtan leulnel pl tévét nézni. 😂 Az eszedet megkereshetned igazan.
2017. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miért, Te mit csinálnál, Nagy Sherlock?!

XD

2017. márc. 11. 21:01
 9/10 Sokallatosgazdi ***** válasza:
Valoszinűleg megnézném, hogy ki a sz.ar az és mi a f.aszért szólogat engem. 😂
2017. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Valóban?

Mégis mit, ha az a valami már MEGSZŰNT?!!


???

2017. márc. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!