Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff kölyköt keresek,...

Bullmasztiff kölyköt keresek, aránylag olcsón! Valaki tud ajánlani valamit? Lehetőleg megfelelő genetikával rendelkezzen a kutya.

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Mihez képest "aránylag olcsón " ?


Mivel bullmasztiff a választottad, annak nem lesz gond a genetikájával, mert tuti nem lesz benne egy mákszemnyi tacskó gén sem.

2017. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy olcsón?


Olcsó például a menhelyi vagy a fajtamentőtől hozott kutya.

De a beltenyésztett,szaporítós,beteg keverékek is olcsók


Tenyésztőtől nem kapsz olcsón kutyát. Amúgy mit akarsz spórolni rajta? Ha megfelelően tartod Havonta úgy is 20.000 ft-ot költesz rá,a kezdő részlet pedig mégtöbb.

Ha nem akarsz 100.000-ért venni kutyát megveszed 20.000-ért a beteg keveréket hogy jóesetben (jóesetben tényleg "csak" Ennyi) 500.000-800.000 költhess rá az állatorvosnál a betegségégei miatt?

2017. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő genetikával, olcsón?

Te, nem kell egy ájfon negyvenezeré'? Becsszó az, csak nincs rajta az almája.


Jó, minőségi kölyköt kennelből veszel, tenyésztőtől, aminek meg kell fizetni az árát. A kutya nem egy olcsó vagyontárgy, hanem drága hobbi a tartása. Él vagy 15 évig, tehát a vételára lesz a legkisebb.


Persze vehetsz szaporítótól a jófogáson is, csak ne csodálkozz, hogy mire hazahozod, hozol mellé néhány kiskutyára veszélyes vírust is, egy diszpláziát, aztán meg kiderül hogy igazából, ami bullmasztiffnak volt eladva csak egy jól sikerült teszemazt staffi-boxer-bulldog mix. De legalább a vételára olcsó volt. Csak észre se eszed, de ráköltötted a tk-s, minőségi, valóban fajtatiszta és egészséges kölyök árát.


Keverékért minek fizetni, mikor rogyásig van Magyarország összes menhelye?

2017. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
150-200 ezertől indulnak az árak. Bullmasztiff tenyésztőt keress, ahol törzskönyvvel, szerződéssel, eü. garanciával az örökletes betegségekre adják el a kölyköt. Ez persze nem olcsó, de a minőséget meg kell fizetni.
2017. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom h nem olcsó és nem is 20 ezer Ft ért gondoltam! Hanem 60 ezertől kezdve! A jó genetikával rendelkezőt még úgy értettem, hogy olyan tenyésztő aki nem szaporító. Esetleg valaki tud ajánlani jó tenyésztőt?
2017. márc. 10. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
A 60 ezres is szaporított, hidd el. Kenbelből 100-tól megy felfelé az áruk.
2017. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Április 15-én Debrecenben kiállítás lesz és tenyészszemle a molosszer klubnak. A bullmák is ide tartoznak.

Ott körülnézhetsz és talán nem csak a menő kenneltulajdonosok lesznek ott. Főleg a tenyészszemlén.

2017. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A molosser kiállításon szoktak lenni eladó kölyök kutyák esetleg?
2017. márc. 18. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Általában a kiállítást rendezők nem engedélyezik kölykök árusítását.

Viszont lehet érdeklődni.

2017. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem! Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. márc. 19. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!