Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én hányadik gazdájának számítok?

Én hányadik gazdájának számítok?

Figyelt kérdés
Megszületett valahol vidéken. Az egyszeri szaporító gazdája kiállt a kosár -ki tudja hány hetes- kiskutyával a szombati piacra, hogy eladja őket. Ő volt az utolsó, senki nem vitte el, késő délután egy házaspár könyörületből megvette, bár nem akartak kutyát, de tudták jól, hogy arrafelé mi az ilyen meg nem vett kutyakölykök sorsa (agyonverés, elásás a hátsó udvaron). Így hát hazavitték, és a rövidszőrű, kistestű kutyakölyköt kirakták a kertbe. Novemberben... Pár nappal később arra járt egy pesti rokon, felörült a kutya láttán, hazavitte magához, hogy majd ezzel lepi meg a barátnőjét. A barátnő örült is... egy darabig, aztán az újdonság varázsa megkopott, a kutyával foglalkozni kellett, szóval hamar nyűg lett nekik szerencsétlen eb. És ekkor, egyéves korában kaptam meg én. Vajon szegény kutya hogyan érzi, hányadik gazda vagyok neki?
2017. márc. 10. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán te leszel végre az első...
2017. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szereted, l bánsz vele, és végre lesz egy családja, végső otthon akkor te leszel az első, és egyetlen gazdija. Remélem így lesz.
2017. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt a jól szó, vagyis jól bánsz vele....
2017. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugye te megtartod, nem hagyod el?
2017. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jézusom, dehogy hagyom el. Ő a második kutyám, az elsővel együtt nőttünk fel, költözött velem mindenhova, nyaralásokra is vittem, sosem volt opció, hogy "ha nem jöhet a kutya, akkor megyek nélküle".
2017. márc. 10. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Te leszel az első. Ahogy látom szegény kutyusnak te leszel a legtökéletesebb gazdája.


A többi ember max. tulajdonos volt de nem gazda

2017. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En kerdeztem, hogy nem e hagyod el.

Nem felteteleztem, hogy elfogod.

Csak olvasni is rossz volt milyen elete volt eddig.

2017. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!