Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sosem lesz teljesen szobatiszta?

Sosem lesz teljesen szobatiszta?

Figyelt kérdés
Áprilisban egy éves lesz. 99%-ban szobatiszta. De mikor dolgozni vagyunk mindig bepisil, bekakil. Éjjel nem. Bár van hogy éjjel felkelt és akkor kiviszem. Mennyi idő után fog kibírni 8-10 órát?

2017. márc. 10. 21:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen fajta. Mert ha pl csivava, akkor sose fog ennyit kibírni, túl pici a hólyagja.

Igen, sokan dolgoznik, de nem feltétlenül 100%-ban egy időben. Nálunk pl a gyerekek hamarabb érnek haza. Elviszik sétálni, játszanak vele. Így csak 6 órát kell kibírnia. Kibír többet is, de csak ritkán kell neki 8-10 órát kibírnia, ami jóval egészségesebb.

2017. márc. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én is munka mellett tartok kistestű kutyát, de 10 órát simán kibír, sőt... Persze hozzátartozik, hogy mielőtt elmegyek dolgozni 1 órát elviszem lemozgatni. Ez alatt az 1 óra alatt sétál, szaladgál, haverozik, kipisili magát és kakil. Hazaérünk, eszik, iszik, aztán alszik. Hazaérve meg le se veszem a cipőm, hanem rögtön megyünk is le pisilni, este lefekvés előtt szintén. Éjjel se kelt még fel sose, alszik mint a bunda.
2017. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Cavalier spániel.

Köszönöm a tippeket is. Kutyaajtora már gondoltam de nem.erzem öt biztonságban egyedül a kertben. Mindent felzabal azt is ami nem ehető és a kertben rengeteg bit, dió, kavics van ami nem lenne jó ha a gyomrában kötne ki. Ha kint vagyunk vele nyilván nem zabalja fel őket mert velünk van elfoglalva.


De lehet elkerittetek egy kis részt az ajtó elé neki ami tiszta lesz ilyen szempontból és oda akkor ki tud majd menni.


A tobbire: mikor a vettük a kutyát a férjem meg szakban dolgozott. 2 nap melo 2 nap szünet. Így a rosszabb héten is csak 3 napot volt egyedül a kutya a jobb okok meg csak kettőt.


Azóta átkerült másik poziba és irodai munkarendbe. Az élet változik, a kutya meg 12-15 évig el. Lehet lesz ez meg így se meg sokkal jobb is.


De akkor várunk és kiderül hogy fogja e bírni.

2017. márc. 11. 09:47
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp találjatok neki egy biztonságos helyet a kertben, akár a házzal összekötve (kutyaajtón keresztül kimehet, stb). Odakinn ingergazdagabb a környezet, és nem lesz gond a szobatisztasággal sem.
2017. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne várjál vele, basszus! Ott a kert, miért kell akkor ezzel kínozni, hogy tele legyen a hólyagja? Neked ebben mi a jó? Nem értem, hogy miért nem mehet ki az udvarra, amikor kézenfekvő megoldás! Ebben neked mi a kényelmes? Oké, lehet egyszer majd kibírja, de minek, ha ki is mehetne, mert van udvar? Élvezed, ha szenved és határait fenyegeti?
2017. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*feszegeti
2017. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Speciel én sem hagyom kint a kutyámat a kertben, ha nem vagyok otthon. Nem hiányzik, hogy arra érjek haza, hogy ellopták vagy megmérgezték, inkább takarítok.
2017. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nekem ebben az a jo hogy úgy biztos nem nyelv délre diohejat, éles kapcsolat, és mivel épp epitkezunk meg múltkor egy kósza csavart iy találtam a fűben. Ja és van egy tiszafa, amit ki fogunk szedni de csak ha jo idő lesz akkor tudjuk átültetni anyosomekhoz.


Ezen kívül van egy nagyon nagy cseresznyefa és meggyfa is. Gondolom amint elkezd érni és pörög le azt is meg fogja enni így műszak lesz neki egy biztonságos helyet elkeriteni a kertben.


És akkor meg szo sem volt az olyanokról hogy ellophatjak vagy elmeroggyantak megmergezhetik...

2017. márc. 12. 09:36
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Semmi baja nem lesz a meggytől. Bent sokkal veszélyesebb dolgokat tud összezabálni unalmában. Első kutya, ugye?
2017. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Aki így teljesen saját igen. De a meggymagban cián van az meg nem túl jo Nem? Meg ahogy ismerem addig enne amíg van a fa alatt.
2017. márc. 12. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!