Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ez? Havanese 7...

Mitől lehet ez? Havanese 7 éves kan ivartalanított kutya.

Figyelt kérdés
December végén lett ivartalanítva, mert észrevettem, hogy nehezebben űrít és a feneke jobb oldalan volt egy nagyobb kidudorodás és az orvos azt ajánlotta, hogy ivartalanítsuk ki. Minden rendben volt, ugyanolyan boldog. Február elején egyre nehezebben kezdett üriteni, volt hogy 2 napog nem volt neki szinte semmi utána napokog jó, aztán megint semmi. Ma észrevettem h megint van neki ott egy kidudorodás. Aggódjak? A kedve ugyan olyan jó, mint volt. Étvagya is teljesen jó.

#ürítés #havanese #ivartalnított
2017. márc. 10. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás nem volt kárba veszett dolog, de ajánlatos lenne másik orvoshoz elvinni a probléma miatt. Talán az az orvos meg is vizsgálja azt a daganatot és a székletürítési problémát is.
2017. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítást ebben az esetben nem értem. Én, már az elején mikor Megtaláltam a Számomra tökéletes állatorvost,elmondtam neki hogy elnézést ha idegesítő leszek de szeretném tudni hogy,mi és miért történik. Erre érdekes választ adott: Ő mindig elmondja ez nála alap.

Meglepődtem mert sokan mondták hogy valami volt a kutyájukkal az orvos injekciót adott és kész. Nem patak semmiről tájékoztatást.


Egyszerűen csak rosszul választottál állatorvost. Mert gondolom azt nem indokolta hogy az ivartalnítás miben segíti a kutyádat üríteni.


Nem volt kár ivartalanítani. Betegségektől és felesleges keverékektől szabadultál meg.

2017. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!