Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhanyagolja a többi kutyát,...

Elhanyagolja a többi kutyát, egyért? Jobban örülnék, ha mindet elvinnék.

Figyelt kérdés

A tesómnak van 3 kutyája. Kettő ingyen volt és most a 3. törzskönyvezett​, fajtatiszta kutya.

Mióta megvan a másik kettőt le van ejtve, nem viszi őket futni (sétálni is heti 1-2x) engem meg nagyon idegesít, hogy nem tudok kimenni mert folyton ugrálnak rám, jön utánam, kiülök tanulni és felrakja az asztalra a nyálas, retkes labdát stb. Ha bezárom őket akkor még vonyítanak, ugatnak. És akkor rögtön jön tesóm, hogy hagyjam a kutyákat :(

A törzskönyvest minden nap viszi sétálni, futni. Sőt még a házba is beengedi ha nem vagyok itthon.

Jó lenne ha mind a 3 kutya elmenne, de legalább a két ugrálós, de tesóm sem ezt nem akarja se azt, hogy normálisan lefarassza őket.



2017. márc. 12. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz egyszerre több kutyát sétáltatni, ráadásul ha most lett harmadik kutya, azt még tréningezni kell, ilyenkor a többiek útban lehetnek. Nekem is két kutyám van, az egyiket úgy kaptuk, a másikat kiskorától én neveltem, és alapvetően nagyobb a mozgásigénye. Így ha kevés időm van avgy nincs senki aki ajánlkozna segíteni elvinni őket együtt, én is inkább őt viszem... aztán legközelebbre megpróbálok segítséget szerezni.
2017. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
És te miért nem foglalkozol a kutyákkal, ha téged zavar? Nagyon fájna neked kicsit labdázni velük, vagy elvinni sétálni?
2017. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen! Van jobb dolgom is.
2017. márc. 13. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ember kutyabubus, ezt meg kell érteni. Godolom a kérdező is ilyen.


Gondolom most éppen rangsort alakítana ki a kutyák között, ezért foglalkozik az egyikkel jobban, másikkal kevesebbet, mindazonáltal, ha eddig rendesen voltak fárasztva, akkor a "régieknek" is jár, ugyanúgy mint a harmadik kutya érkezése előtt. Tesód jól mérte fel a helyzetet, nem sok az a 3 kutya?

2017. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok bizony! De ezt ő nem fogja fel.
2017. márc. 26. 08:21
 6/7 DombiLevente válasza:
54%
Ahogy leírtad hogy igen van jobb dolgom is talán a tesód is pont ezt akarja hogy te is kimenj lehet az a baja hogy lófa*** nem csinálsz és csak hedereksz lehet ezzel azt akarja elérni hogy csak az eggyik kutyával foglalkozik talán ha egy kicsit foglalkoznál a 2 kutyával nem lenne probléma és ezt nem bántásbol ;)
2017. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én vállaltam őket. Ha én vállalok valamit, belekezdek valamibe azt végig is csinálom. Egyetemre járok, dolgozom, sportolok. Ha egyszer egy állatért vállalnék felelősséget azt el is látnám, de nem vállaltam.
2017. márc. 26. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!