Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam két kiskutyát, de...

Befogadtam két kiskutyát, de az egyik nagyon beteges, nem szeretem annyira, oda adjam másnak?

Figyelt kérdés

Egy ismerős nagyszüleinek lefialt a kutyája, szerencsére csak kettőt és el kellett hozni mind a kettőt mert az apja megölte volna őket.

Már 3 hónapja nálam vannak az egyik édes aranyos imádjuk, de a másik olyan kis nyivászta, szinte minden reggel hányik ( voltunk orvosnál gyenge gyomrú, speciális (jó drága táp), de így is hányik. Én rossz vagyok a hányástól. Már ki került a kutya a garázsba, és a párom takarítja a hányást, de érzem a szagot. :(

Én örülnék ha keresnénk neki más gazdát, de a párom nagyon megszerette.

Tudom, hogy érzi én nem szeretem az én lábamat folyton harapdálja, a paromét nem, ha felakarom venni morog és kapkod a kezem után.

Szerintetek? Ha nagy lesz félek, hogy harapni fog :/



2017. márc. 12. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajándékozzátok el olyan helyre, ahol szeretik majd és megfelelően foglalkoznak vele. Körültekintően válasszatok neki gazdát!
2017. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez lenne a legjobb, de a párom azt mondja, ha az "övé" megy menjen az "enyém" is :(
2017. márc. 12. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Menj te. Úgy járna mindenki a legjobban.
2017. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gyönyörű. Ha lenne 2 gyereked, az egyik hisztis és beteges lenne, akkor azt már nem szeretnéd?! Tudom, a kutya nem gyerek, de akkor is, milyen megkülönböztetés ez? Az a kutya nem tehet róla, hogy ilyen.

Pároddal beszéld meg először a dolgot, jussatok közös nevezőre.

2017. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért egy állatot ne hasonlítsunk már egy emberhez!!!

Enetofobia, keress rá.

Jó esetben él 10-15 évig a kutya. 10-15 évig majd minden nap szenvedek miatta?

Azért az vicces lenne.

Ez csak egy kutya.

2017. márc. 13. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te meg csak egy barom vagy és igen, az a kutya jóval többet ér nálad. :) tegyél szívességet a párodnak és lépj le te, legalább boldog lesz a 2 kutyával. Inkább a hányást takarítanám, mint hogy együtt éljek egy ilyen lelketlen, hülye, hisztis p.csával.
2017. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Értem én a bajod a kutyával, de hogy jön ide a tűktől való félelem (enetofóbia)?


Arról nem beszélve, hogy a doki mit mond, mi lenne a megfelelő kezelési mód? Ha az nem kivitelezhető, akkor adjátok oda másnak, aki gondját (minden gondját, még az egészségügyi nyavalyáit is) viseli.

2017. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!