Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatortát sütnék, + néhány...

Kutyatortát sütnék, + néhány kérdés. (? )

Figyelt kérdés
Június közepén lesz 1 éve, hogy a kutyám nálunk van. Szeretnék neki valami tortát sütni. Olyasmi lenne, mint a CBA-s tortalap, csak sós, benne kutyakonzerv lenne, és valami hússzósszal önteném le, és egy gyertyát a közepébe szúrnék. Mit javasoltok tésztának, vagy hússzósznak?
2010. máj. 10. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj ilyet neki. Jobban értékelné ha játszanál vele aznap egész nap.
2010. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

:D

Elöször is a hússzósz ne legyen fűszeres,mert a kutyának mindegy,ő nem fog reklamálni,hogy iztelen...:))

2010. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
0%
szerintem hússzósznak mehet bele csivava azt úgyis utálják a fajtársai és utána még el is dicsekedhetne a kutyid a többi kutyikának hogy ő kannibál (Y)
2010. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szép, hogy ennyire szereted, de felesleges... Max vegyél neki vmi jutalomfalatot, úgyse tudja mér kapja... :)
2010. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
látom senkise válaszol rendesen.:) én megprobálok:) hát.. igazságszeerrint még nem csináltam ilyet.. szerintem kéne 2 piskótalap.. sztem a kutyát nem nagyon érekli e h sós e.. csak legyen valami.. közé pl.. konzerv szárazzal keverve.. tetejére én pl paprikáscsirke maradékából a szószt ráönteném:D nemtudok jobbat...:D
2010. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Vagy kiboritasz neki egybe egy aszpkios konzervetmbele egy gyertya:D
2010. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi, csak azért szeretném, hogy sós legyen, mert ami édes, abba nagy valószínűséggel cukor van, és nem szeretném ha ilyen fiatalon, 3 évesen menne tönkre a foga...
2010. máj. 10. 20:00
 8/21 anonim ***** válasza:

szerintem ne konzerv legyen az alap, hanem főzzél csirkefarhátat, aztán azt szépen fejtsed le.

Egymásra rakod és esetleg valami semleges ízű aszpikkal bevonhatod. Semmilyen gyári hússzószt ne rakj rá, Teli van E-vel.

Nekem júniusba lesz egy éves a macskám. ő is fog kapni mini macskatortát, csak neki halasat készítek. Nincs ebben semmi. Ez egy kis játék. Amúgy is kapna aznap a kutyád enni, kívételesen kap valami mást.

Én támogatom az ötletet, még akkor is ha másnak bolondságnak tűnik.

Egyébként a torta mellett jár neki extra dögönyözés és extra séta

2010. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is 2hét múlva lesz 3éves. :-)

És én is tortát szeretnék csinálni neki és rá 3szál gyertyát! :-)

Még nem nagyon tudom, hogy milyen legyen a torta, de valami olyasmire gondoltam, hogy veszek valami minőségi konzerves kaját(pl. Pedigre)és azt valahogy tortaformájúvá alakítom, de a te piskótalapos elképzelésed is tetszik. Aztán rakok bele még parizert, a tetejét pedig ilyen kis csont alakú jutalomfalatokkal kidíszítem, esetleg még veszek a fressnapf-ban kutyacsokit, azt felolvasztom és ráírom a tetejére, hogy "Bogyó 3éves" v "Boldog szülinapot" pontosan még nem tudom. Ha érdekel akkor majd linkelek ide neked képet róla kb. 2hét múlva. Ötletmerítés gyanánt. :-)

2010. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem kell neki,hogy sós legyen,mert a kutyakaják is sótlanok...,már megkóstoltam onnan tudom:XD
2010. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!