Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal, ha...

Mit csináljak a kutyámmal, ha rá szokott mászni a macskámra?

Figyelt kérdés
Kistestű kutya, nem sokkal nagyobb, mint a macska. Eleinte még rászoltam, odébblöktem, viszont az a hülye macska meg állandóan lefekszik előtte és hagyja a kutyát akcióba lépni, pedig simán elszaladhatna. Akkor hagynom kéne őket?
2017. márc. 12. 22:28
 1/9 anonim válasza:
82%
Kurv.as vilagot elunk :D
2017. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem, a kutya a hatalmát fejezi ki a cicán. Ezt nem szabad hagynod, mert ha ilyet csinál a jelenlétedben azt jelenti nem tart főnöknek. 90%ban farkasa kutya, és náluk ezért halál járna. Nagyon szidd le, vagy nyomd le a földre amíg nem ellenketik, de úgy istenesen, hogy ne legyen kedve még egyszer ilyet csinálni.
2017. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsd!
2017. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jól van, akkor majd megkapja a magáét legközelebb.

Macskát ivartalanítani kéne, de nem fogom megtartani, majd elajándékozom, csak ide szokott mert mindig van kint ennivaló.

2017. márc. 12. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
A kutyát ivartalanítsd, ha még nincs.
2017. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kutyát már késő, elmúlt 10 éves.
2017. márc. 13. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor azért figyeljétek az egészségét:


[link]

2017. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm a lepomtozást, ma másra nem is vártam. Aki jobban tudja írja le legyenszíves mi a tököm baja volt a válaszommal.



2#

2017. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak, lepontozókkal meg ne is foglalkozz, csak őket minősíti. Egyszerűbb a piros kezet nyomogatni mindenféle indok nélkül, mint normálisan megválaszolni 1 kérdést, mint ahogy te is tetted.
2017. márc. 13. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!