Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megtanítani a...

Hogy tudom megtanítani a kutyámat hogy ha ételt dobok neki elkapja? Lehet egyáltalán ezt a készséget fejleszteni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Lehet fejleszteni. Nyilván gyakorlással tudod megtanítani.
2017. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatok vannak erre? Ha tudsz ilyet kifejtenéd?
2017. márc. 13. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Leülteted magaddal szembe, majd a falatot kb a szájába dobod. Dícsér ismétel. Később meszebbről ugyanaz, esetleg már nem a szájába. Utána állásból is lehet, hogy ha gondolod ugornia is kelljen. Fontos ha jól csinálja dicséred. Ha rosszul akkor nem, de türelmesen folytatod. Napi 30 perc gyakorlás elég. Egy hét alatt tudni fogja mit akarsz, mit vársz el.
2017. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én állok a fejefölé tartom és centinként besszebbről dobom be a szájába a falatot.
2017. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NE dobáld neki a kaját!

Ha azt akarod,hogy megmérgezzék,csodás úton jársz!


Tanítss meg neki hogy CSAK akkor kezdhet el enni,ha te vagy a család valamelyik tagja megengedi!


Egyébként,ha mindenáron dobálni akarod a kajáját,akkor egyszerűen dobd a szájához és meg fogja tanulni,hogy elkapja.

2017. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*taníts
2017. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!