Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztos nem ehet a kutyam?

Biztos nem ehet a kutyam?

Figyelt kérdés

Ma delelott 10-kor jott az allatorvos ivartalanitani a kutyankat.


Tegnap este nem kapott enni, mert az mondta allatorvos, ehgyomorral muti.

De elotte egesz nem evett meg semmit, csak par falatot birtam beletuszmakolni.

Holnapig nem is szabadna ennie, de mar nagyon korog a gyomra es a fuvet ragja. Nagyon sajnalom szegenyt. :(


Egyebkent jol van, mar amennyire egy mutethez kepest jol tud lenni. Szaladgal, setal, de sokat vekszik meg mellette. Csovalja a farkat. Viszont meg nem ivott.

Nem adhatok neki kutyakonzervet esetleg ? Par falatot? Ugy gondoltam, hogy falatonkent adom neki oda, es nagyon oda figyelek ra. Vagy hagyjam, nehogy felre nyeljen? Borzaszto , hogy nem tudok neki segiteni. :(



2017. márc. 13. 14:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Egesznap nem evett*

Fekszik*

2017. márc. 13. 14:37
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

..azért nem szabad ennie mert hányhat az altatótól és ugye az a tüdejébe juthat.. az én macsekom is rendesen elokádta magát bódításkor....szóval nem túl jó ötlet!

Sajnállak:(( én sem bírom nézni ha szenved a kutya..

ha holnap műtik az még fél nap lehet pár falattól már nem lesz baja az addigra már a bélben lesz bár ilyenkor onnan is jöhet vissza a cucc csak szólok..

2017. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

jajjj bocs!!! úgy olvastam holnap műtik!!

hát szerintem pár falatot talán lehet, apránként nem??

valami nedves tápot..?

2017. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
...bár ha nem tud jól nyelni..esetleg estefelé pár nagyon apró falatot..de figyelj rá tényleg akkor éjjel is bár talán nem lesz komolyabb baja. Amikor a fogorvos után nem tudtam enni ugyanez volt alig bírtam lenyelni elég gáz azért..!
2017. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Kutyakonzervet akkor se kéne adnod neki amikor egészséges....


Ha annyira aggódsz, főzz egy húslevest, annak a levét ihatja, holnap a húst is megeheti.

2017. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azert akarok konzervet adni neki, mert azt mondta az orvos , hogy meg holnap nem ehet rendes kajat. Mar ami neki valo. Csak pepeset, amit nem kell ragni. De a hus leves jo otlet!!! Koszonom!
2017. márc. 13. 14:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta az orvos hogy ne adj neki enni akkor ne adj neki. Az orvos csak jobban tudja. De ahogy az utolso irja,megprobalhatsz neki adni huslevest. ☺
2017. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
De ne zacskos huslevest!!!
2017. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem fogom neki adni egy Knorr tasakos majgomboc levest! :D

A hus leves mindjart keszul is!

Koszonom a valaszokat.

2017. márc. 13. 14:56
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Miert ne ehetne? Nekunk mikor mutetek a kutyat( laba miatt) 12 fele hoztuk haza meg nagyon kaba volt. Azt mondtak este 5 utan mar ehet nyugodtan. Amig kaba azert nem mert felre nyel es megfulladhat. Este mar adhatsz neki enni nyugodtan.
2017. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!