Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatatlan kerítést használok...

Láthatatlan kerítést használok! Nem sérti fel a kutya nyakát az a kettő kiálló valami?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 20:43
 1/7 anonim válasza:
0%
de. nem túl jó neki
2017. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De, mindenki direkt kilyukasztatja a kutyáját vele... :)

Nyugi, semmi baja nem lesz tőle, nem hegyes, a kutya bőre meg erős. Bár tényleg nem ez a legjobb megoldás szökésre, de az egészségre nem ártalmas.

2017. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt hallottam , hogy gennyesre kisebesiti a kutya nyakat.

Igazabol nem a szokes ellen kell, hanem egy kert reszt kellene elkeriteni.

Csak felek tole.

2017. márc. 13. 21:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Es hogy max 12 orat lehet rajta egyhuzamban.
2017. márc. 13. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csinál semmi ilyet, különben rég be lenne tiltva. Mármint nyilván mindent lehet gyökér módon használni, de nem szükséges :)

Amúgy nem lenne egyszerűbb tényleges kerítéssel elkeríteni azt a részt, főleg ha ennyire parázol az elektromos nyakörvtől?

2017. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De, ha rászorítod a nyakörvet a kutyára és hagyod, hogy belenőjön a húsba. De ehhez nem kell elektromos nyakörv, elég egy textil nyakörv is, sőt, már hámnál is láttam ilyet.


Ha normálisan rakod fel a kutyára, akkor semmi ilyen baja nem lesz.

2017. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt olvastam korábban egy ilyen cuccnak a használati utasításában, hogy max 12 órát lehet egyhuzamban a kutyán, mert az állandó nyomás tönkreteszi a bőrt. Ha meg nincs nyomás, akkor nem érintkezik rendesen.
2017. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!