Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel mire célzott?

Ezzel mire célzott?

Figyelt kérdés

Találkoztam sétáltatás közben egy 12 éves forma lánnyal.

Sokszor szoktam látni, mikor reggelente suliba megy. elbeszélgettünk,simogatta a kutyámat.

Mondta hogy ha felnő ő is pitbullt szeretne egyszer az álomfajtája. Csodálatos kutyák.

Mielőtt elköszöntünk volna mondta: Bátor ember aki ilyen kutyát tart. Becsülöm őket.


Ezzel mire célzott?



2017. márc. 14. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán arra hogy aki "harci kutyát" tart elég sok akadályt kell legyőznie. Például a sok megvető tekintetet, fenyegetéseket, alaptalan vádakat csak mert "harci kutya", indokolatlan félelmet... meg ilyenek. Bár is én erre gondolok, lehet máshogy értette.
2017. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom szerinte ez a fajta veszélyes. És ő csak felnőttkorában próbálkozik meg vele. Arra hogy "becsülöm őket" sztem vagy azért mert ugye szerinte veszélyes fajta és bátor vagy hogy te tartassz. Meg még Sztem szimpi vagy neki.
2017. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak ő tudhatja :) Legközelebb kérdezd meg tőle.
2017. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze legközelebb megkérdezem tőle :) Az előítéletes dologra én is gondoltam. Arra amit a kettes ír arra még nem. Az is megeshet
2017. márc. 14. 20:09
 5/6 Sokallatosgazdi ***** válasza:
Nehéz őket nevelni, lefárasztani stb. Szerintem erre gondolt.
2017. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma összefutottam vele. Megkérdeztem hogy miért csak felnőtten szeretne pitbullt. Azt mondta jelenleg semmilyen kutyát nem tarthat mert a szülei nem szeretik a kutyákat. Kérdeztem hogy hogy értette. Azt mondta hogy a sok hülye tudatlan ítélkező emberrel nem lehet könnyű együtt egy világban lenni.


Köszönöm a válaszokat! :)

2017. márc. 16. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!