Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtermékenyíthette esetleg?

Megtermékenyíthette esetleg?

Figyelt kérdés
Két azonos fajtájú kutyát pároztattam, láttam hogy egyszer minimum befedezte de másnap véletlen összekerült egy másik fajtájú kannal és "összeragadt" vele.
2017. márc. 17. 13:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Simán. Nem biztos, hogy az első befutó a nyerő.


De hadd kérdezzem meg, minek szaporítasz? Pláne ilyen felelőtlenül? Mi az, hogy másnap összeragadt egy másik kannal?

2017. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok. Mivel feltételezem nem bejegyzett tenyésztő vagy, ezért igazából ígyis-úgyis keverék kutyák fognak születni, úgyhogy azt javaslom még most ivartalaníttasd a szukát.
2017. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy 2 fajta kutyám van és én ügyeltem rá hogy ne kerüljenek össze csak a családba más nem ügyelt erre.
2017. márc. 17. 13:09
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalaníts, ilyenkor még bőven lehet.

Megelőzöl számos fájdalmas betegséget a szukának, pl. a gennyes méhgyulladást, ami nagyon gyakori már.

2017. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítsd a szukát.


Igen valószínűleg megtermékenyíthette.


Azt pedig nem komentálnám hogy milyen felelőtlen hülye szaporító vagy

2017. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerinted tehettem róla hogy más a tudtom nélkül összeengedte vele.
2017. márc. 17. 13:15
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

ARRÓL tehetsz, hogy egyáltalán ivaros a szuka a kanok mellett! Látom kicsit nehéz a felfogás!

Nem az a baj, hogy két kan került rá, hanem hogy egyáltalán kan került rá szerencsétlenre. Miért csinálod, ha nem értesz hozzá, hiszen még írott szöveget se tudsz értelmezni?

2017. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Itt az a probléma, hogy te szándékosan összeengedted és pároztattad a kutyáidat, amikor így is rengeteg a kidobott kiskutya. Elég szomorú, hogy hasznot akarsz húzni a kutyádból, hogy párezerért eladhasd a kölyköket, ahelyett hogy megkímélnéd ettől és ivartalaníttatnád.
2017. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én tudod mit nem értek(nem sértésből) ezt a hülye dumát tény nem vagyok "papiros" tenyésztő de kerültek már olyan kutyák ki a kezem alól amit országosan elismernek "papiros" tenyésztők. Csak feltettem egy kérdést hogy hátha többet tud erről valaki mert igy még sose jártam.
2017. márc. 17. 13:24
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Milyen fajta?
2017. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!