Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam hatso laban egy pup...

Secret_girl kérdése:

A kutyam hatso laban egy pup van, nagyon puha, szerintem genny, megszurhatta, de megis erdekelne hogy szerintetek ezzel mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, most vettem eszre! Korulbelul egy ketszazas nagysagu nagy pup van a hatso labanal, a hajlatnal. Nagyon puha a pup! Egyebkent jo kedvu, eszik iszik, es nem mutat fajdalmat ha megerintem, megis aggaszt! Vigyem allatorvoshoz?

2017. márc. 17. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik hajlatnál?
2017. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a megnevezese a sarok gumo! Bocsi nem neztem utana akkor meg! Tehat ott! Eloszor azthittem megvan dagadva a laba, de egy puha, talan viz vagy genny holyagnak nezem!
2017. márc. 17. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ízület felett van, akkor az azt jelenti, folyadék gyűlt fel az ízületben.

Igen...vidd orvoshoz.

2017. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig genny lenne, azt is el kell távolítani és kitisztítani.
2017. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el orvoshoz. Ha folyadékkal/gennyel van tele, azt fel kell nyitni, és le kell szívni ami benne van. Láza nincs?
2017. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!