Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hány évesen kaptátok az...

Ti hány évesen kaptátok az első kutyátok és milyen fajta volt?

Figyelt kérdés
Esetleg még mennyire sikerült megnevelnetek? Kezdem: 15 voltam és akitát kaptam. Csak a szocializációval voltak bajok, túl nyomulós, amúgy nagyon jó kutyus :)
2017. márc. 18. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

7 evesen, o tacsko volt.

De inkabb csaladi kutya volt, csak azt mondtuk,hogy az enyem.


Most 21 evesen egy beaglem van, o mar teljesen az enyem.


De a tacskot tartom elso kutyusomnak.

2017. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen magamnak kellett megvennem. A kutya miatt hatalmas viták volltak és volt hogy 1 évig nem beszéltem a szüleimmel. Sosem válnékmeg tőle. Mára már ők is épp úgy családtagként kezelik mint én.


Leonbergi fajtamentőktől. 2 évesen fogadtam örökbe,most 5 éves. Ivartalan szuka. A nevelésével Sosem voltak problémák

2017. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

9 éves voltam, németjuhász szuka volt. Persze családi kutya volt, nem kizárólag én gondoztam. Eleinte csak játszottam vele leginkább. Sajnos más kutyákkal nem igen jött ki (biztos kezelhető lett volna, csak én fiatal voltam még, a család meg nem igazán értett hozzá), de okos, jól nevelt kutya volt.

Most nincs kutyusom, nem tudnék vele eleget foglalkozni család mellett, de majd egyszer:).

2017. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
9 évesen. Tacsko. De nem az én kutyám volt hanem a családé. Hát a megnevezése azt gondolom hagyott kívánni magát maga után mert hatnapos volt. Mmint az idegeneket harapta meg ha bejöttek. Mindig el kellett zárni vagy nagyon figyelni ha idegen jött. Családot meg barátokat nem bántotta.
2017. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 évesen kaptam az első kutyám, aki igazáből nem is az enyém volt, hanem a családé. Közösen gondoztuk, sétáltattuk, tanítani viszont én tanítottam. Borzasztó okos kutya volt és habár egy igazán makacs fajtájú kutya volt, sikerült megnevelnem. Ő egy törpe schnauzer kutya volt. Miután őt megvettük, rá 2 évre hoztunk mellé még egy törpe snacit. Sajnos az első kutyánkat 4 évesen elkellett engednünk. A második snaci is vagy 1 évig az egész családé volt, aztán átvettem az összes vele kapcsolatos feladatot, és máig Ő az én egyetlen kutyuskám. Az ő nevelésével sincs gond, egy tünemény. Szóval úgy igazából, hogy tényleg csak az én kutyám volt, úgy 11-12 évesen lett.
2017. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 évesen (1 éve) egy Jack Russel Terriert. Akkor 5 hónapos volt. Kutyákkal jól kijön, mindig az ember seggében van. Nagyon játékos, viszonylag jólnevelt. Rettentően okos, sok trükköt tud. Mindig rágni akar. Csak a pórázos sétával van egy kis baj. Mellesleg valaki szapis kidobta, szegény süket.
2017. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 évesen yorkiet:)

Nagyon jó kutya! Sokat utaztunk vele és a mai napig itt fekszik mellettem a kanapén <3 12 éves

2017. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10 éves voltam és egy család megunt egy Bichon Frise-t,gazdit kerestek neki, 1,5 éves volt akkor.


Nos nálunk is a szocializáció volt a gond 1,5 évig kertesben lakott így nem nagyon sétáltatták.


Utána sok mindent szerintem rosszul is csináltam.


Viszont most vagyok 24 éves és még mindig velem van,februárban múlt 15 éves *.*


Azóta másabb minden sokkal szocializáltabb lett!

Viszont vénségére a drágám már kicsit vaksi és süket is. Így elengedni utcán nem lehet,veszélyes lenne. Hirtelen hozzá érünk össze rezzen,de ez már az öregség vele járója.

2017. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
10 evesen kaptam anno egy szalkas szoru tacskot. Hianyzik is, nagyon imadtam. Most, hogy mar csaladot is alapitottam, egy golden retriever boldogit minket (+ 2 macska)
2017. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!