Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért húzza néha a fenekét a...

Miért húzza néha a fenekét a földön?

Figyelt kérdés
Kakilás után vagy néha random a kutyám a földön húzza a fenekét, mintha férges lenne. 1-2 másodpercig szokta csak. Biztosan nem férges, mert rendszeresen féregtelenítve van, a bűzmirigye is pár hete lett kinyomva, tegnap ránéztek és nincs vele semmi gond. Nem tudom számít-e, de hosszú szőrű fajta, így van egy kis "szoknyája", illetve az anuszánál körbe szoktam nyírni én is a szőrét, hogy ne legyen kakis. Lehet ez zavarja? Vagy mitől lehet?
2017. márc. 21. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Allergia is lehet.

Az én ebem kora tavasztól szenved, egészen a fagyokig, amikor az allergének végre kifogynak a szórnivaló pollenjükből.

2017. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet hogy lenyelt valami hajszálat vagy hasonlót és az viszket neki,és próbálja kiszedni. Az én kutyám is mindíg ezt csinálja.
2017. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, de van hogy az embernek is viszket nyírás után, ha nem gyantásztatta hanem másképpen oldotta meg.
2017. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kutyám mindig csinálja, de ő csak a fűbe így törli ki. Persze amikor aggódtam érte akkor vittem orvoshoz és mondta hogy nem férges, meg nem is csúnya neki, csak a maradványok irritálhatják és ezért csinálja a "radírozást"
2017. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hígabb a széklete akkor ki tudja csípni neki. Ilyenkor a legjobb ha nedves törlőkendővel áttörlöd neki majd valami bepanten szerű krémmel bekened.
2017. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tele van a bűzmirigye, vagy allergiás.


[link]


[link]

2017. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!