Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 éves Yorkshire Terrier...

8 éves Yorkshire Terrier egyfolytában bepisil mi lehet?

Figyelt kérdés

most csak öreg már? igazából gondoltam arra hogy mi lenne ha elaltatnánk mert már egyfolytában fél meg remeg mert itthon úgy érzem rossz helye van én egy idegbeteg vagyok apám meg durva vele nagyon szóval borzalom


na de ettől eltekintve mit kéne tenni hogy jobb legyen neki? Szeretem nagyon de már terhemre van sajnos. Tudom nagyon szomorú én is így gondolom de ez van. :(



2017. márc. 21. 20:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy csak gyerek vagyok nem szabhatok itthon szabályokat ezért nem akarok soha többet állatot mert pocsék helye van amíg a családommal élek :(
2017. márc. 21. 20:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És meg kellene halnia csak mert rossz körülmények között él? 8 évesen egy kistestű kutya még csak éppen felnőtt... még 8-10 éve van hátra jó körülmények között... inkább ajándékozd oda valakinek aki rendesen gondját tudja viselni...
2017. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is állatorvoshoz kéne vinni, mert lehet, hogy a veséjével nem oké valami...


Ne altasd el, 8 évesen még középkorú, a kistestű kutyák 15-16 évig is élhetnek, de hallottam már többről is. Akkor már inkább keress neki egy új gazdát. Velük vedd fel a kapcsolatot: [link]

2017. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Új gazdi! Sürgősen!
2017. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Vagy azert jöttél ide hogy mások idegeit tancoltasd vagy egy érzelemmentes xar alak vagy apaddal egyutt..

Nekünk 7 eves havink van összeesett hétfőn es futottam at vele a fel városon kapott egy injekciót es jobban lett. Meg van par vizsgálat hazra mozgásszervi baj gyulladas.

Es sz enyemnek is csöpög miután pisil ez korral jár...

Erre is van gyógyszer es nem is drága.

Anyukad is elaltatodha 65 körül lesz...?

Talán kene egy uj befogadobb lelkiismeretesbb családot keres I neki.

2017. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mi nem érthető én nagyon sajnálom őt, és szeretem. Nem tudtam hogy a kistestűek 15 évig is élnek
2017. márc. 21. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát most már tudod. Szóval vagy vidd orvoshoz a kutyádat és biztosítsd mindazt, amit vállaltál mikor őt akartad, vagyis legyél végre felelősségteljes, vagy ha ez nem megy, akkor keress neki egy normális gazdát.
2017. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként sem úgy megy ez, hogy "doktor úr, nekünk már nyűg ez a kutya, altassa mán el"... Az orvos csak láthatóan szenvedő, már nem "életképes" kutyát altat el, hogy ne szenvedjen. Az hogy nálatok áll a bál, arról nem a kutya tehet...
2017. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

arról én se tehetek! köszönöm a válaszokat.


apám néha elég kegyetlenül "neveli" és rá is szólok hogy álljon már le de olyankor velem is kiabál. Tudom hogy az én felelősségem

2017. márc. 21. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért pisil be, mert apád egy idióta, és fél szegény. Adjátok oda másnak, nem való ilyen családba. Nekem is yorkshier van, és csak akkor remeg, ha izgatott, vagy ha megijed valamitől. 27/f
2017. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!