Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megnyírni egy pulit?

Hogy lehet megnyírni egy pulit?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy fehér puli jellegű kutyát, de a bundáját nem tudom mivel megnyírni, mert néhol összefüggő gyapotszerű a szőr.Van valami speciális eszköz erre? A nagyobb csimbókokat ollóval letudom vágni de az összeálló részt nem tudom mivel,és hogy kellene.
2017. márc. 22. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd rendesen kutyakozmetikába. Egyáltalán nem a filmbeli szterotípa szerint kialakított kp miszerint a pláza cicák a csivavájukkal mennek oda meg hű de flancos hely...

Mi is visszük az újfundlandinkat hogy nyáron könnyebb legyen neki

2017. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha pesti vagy, vagy valahol a közelben, tudok egy jó kutyakozmetikust. Írj privit ha érdekel, ő megnyírja neked.
2017. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pesti.

Videken elek,es itt nincs a kornyeken kutyakozmetika....

2017. márc. 22. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy jobb ollót vagy ha van rá keret, egy nyírógépet.
2017. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sima hajnyirogeppel le lehet nyirni??
2017. márc. 23. 06:56
 6/6 anonim ***** válasza:

A sima hajnyíró nem fogja vinni a szőrt, pláne nem az övét. Nem véletlenül vannak erre spéci szerszámok.

Amit tehetsz otthon az az, hogy:

1. Vagy veszel egy nyírógépet (elég drága) ha tudod használni,

2. Fogsz egy ollót és levágod a szőrét.

3. Az összeálló részt pedig ÓVATOSAN megpróbálod kettévenni (vagy vágni) és széthúzod. De óvatosan, mert ha izomból feltéped, akkor az szakítja a bőrét is és az fáj. Utána le tudod vágni.

4. Ha levágtad a csimbókokat akkor próbáld fésűvel kibontani!


Üdv: egy kutyakozmetikus

2017. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!