Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyát vegyek?

Milyen fajtájú kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

Hangsúllyozom, hogy ez még nagyon a jövő zenéje, nem holnap szeretnék kutyát venni, tudom hogy jellenleg alkalmatlan vagyok rá.

De már most szeretnék kinézni egy fajtát, aminek jól utána tudok nézni.


Az igényeim:

Kicsi-közepes méretűt szeretnék, olyat aki kijön macskákkal, főleg benti de kint is elvan... Egy gazdás, lehet vele esetleg futni (ettől eltudok tekínteni), de nem túl energikus.


A Jack Russel terrier nagyon tetszik, de azt olvastam, hogy a macskával nem haverok és nekem talán picit túl energikus.


Valamint még ami tetszetz nagyon az a whippet, de róla azt hallottam hogy kell mellé egy másik kutya, lehetőleg szintén agár. Meg vadászkutya révén a macskákat Ő is veszélyeztetheti, illetve van olyan ismerősöm aki szerint kifejezetten családi kutya.


Amit nyújtani tudok:

Napi 3 séta, minden nap az egész délutánom, az anyagi dolgok nem jelentenek problémát, minőségi táp, esetleges speciális igények teljesítése (az anyagi helyzetemből adódóan)


Azt leszögezném, hogy nem örökbefogadni akarok!


Ti ezek alapján miket ajánlanátok? Előre is köszi!


2017. márc. 23. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Mopsz?
2017. márc. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Tibeti terrier (aki valójában nem is terrier)
2017. márc. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Ez a macskás dolog összeszoktatás és nevelés kérdése.


Amúgy tisztában vagy vele, hogy egy fajtatiszta kutya 100+ ezer forintba kerül? S

zaporítótól, jófogásról 30-50 ezeré ne vegyél mert kapni fogsz egy beteges keveréket, nem is beszélve hogy az állatkínzást támogatod vele.

2017. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bármelyik kutyát össze lehet szoktatni cicával

beagle esetleg?

2017. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nyílván mindegyiket összelehet szoktatni, de valamelyiket piszkosúl nehéz!


És igen, tudom mennyibe kerül egy kutya.


A Beagle nagyon tetszik, csak azt mondják nagyon buta, ez nem feltétlenűl gond, de kb. miben nyílvánul meg?

És mindenkinek köszi!

2017. márc. 23. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem beaglem van.

Nem buta, csak makacs es onfeju.

Ha olyanja van akkor egyik fulen be a masikon ki.

De egyebkent nagyon okos, konnyen tanithato.

Kajaval jol motivalhato.

2017. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!