Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitol lehetet ez a seb?...

Mitol lehetet ez a seb? keppel, csak EROS idegzetueknek!

Figyelt kérdés

[link]


Ma reggel vettem eszre a kutyamon. Allatorvoshoz csak a jovoheten tudom elvinni sajnos munka miatt, addig tudnek valahogy segiteni neki? Kammila teas tisztitas segitene? :(

Valaki tapapasztalt mar hasonlot?

Kerteben tartjuk szabadon, nem szokott elszokni, most ivartalanittattuk. Bolhaja nincs.



2017. márc. 23. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyírd rövidre a seb körül a szőrét, és Betadinnal fertőtlenítsd naponta kétszer-háromszor. Figyelj rá, hogy ne nyalja.
2017. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Vigyázz a legyekkel is, ne szálljanak a sebre, ha beköpik az nem jó!
2017. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
..mintha kirágta volna. Mennyi idős a kutyud?
2017. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az emlője nyílt szét? Emlőráknál előfordul.
2017. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

..és ha jól látom a hasán. az enyém is így rágta, volt hogy darabokban jött le a "bőr", aloe firsttel spriccelgettem.

Betadine-t ajánlok , kamillával is megpróbálhatod de kevés lesz az ide.

2017. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
..az enyémnek is az volt, 4-es, nem akartam mondani én sem.., .. de most ivartalaníttatták azt írja szerintem a doki észrevette volna. Fiatal állat lehet. Már a kutya.:)
2017. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4 eves kutyus.

Mikor allatorvosnal volt , nem voltak ilyen sebek rajta. Egy hete ivartalanitottak, ezt meg csak ma reggel vettem eszre. Ott sok szor volt,ezert nem is vettem eszre a kezdodo tuneteket, de mostanra nagyon megritkult.

2017. márc. 23. 13:04
 8/19 A kérdező kommentje:
Es amugy fiu kutyus. Nem az emlojevel van baj. A honalja mellett az oldala lett sebes.
2017. márc. 23. 13:04
 9/19 anonim ***** válasza:
...nem akadhatott fent valami kerítésen/dróton?..
2017. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tudnál még róla több képet csinálni? Nem igazán látszik.
2017. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!