Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta lehet a befutó...

Melyik fajta lehet a befutó szerintetek?

Figyelt kérdés

Durván 1 éve költöztünk be a házunkba és úgy érzem hogy eljött az ideje annak hogy legyen egy kutyánk. Én kutyás családban nőttem fel szóval nekem nagyon fontos szerepet töltenek be a kutyák az életemben. Őrző-védőt szeretnék mert ez a kategória áll a karakteremhez legközelebb. A környék jó és biztonságos és riasztó is van de azért jó ha egy kutya is van a háznál több szempontból is.

Ami fontos dolog hogy van két gyerekem akik még nem nagyok(3 és 5 évesek).

Ha a kutyának szükséges a kinti-benti tartás akkor az megoldható. Engem egy Cane Corso vagy egy Óriás Schnauzer kan nagyon érdekelne de kíváncsi vagyok hogy ti mit ajánlotok.

-Tenyésztőtől szeretnénk családunk leendő tagját

-Ovit és sulit is tervezek

-Kellő mozgás biztosítva lesz számára úgy mint a megfelelő és egyben legjobb táp is

-Ivartalanítva lesz

-Kellő szeretet és megfelelő fegyelem


2017. márc. 23. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Jó lehet mindkettő a feltételeknek.:)


Én még az Orosz Fekete terriert tudom ajánlani,imádják a gyerekeket,ők is őrző-védőek.

2017. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
A schnauzerhez keves a sok mozgas, a kutyasuli, az mindig hatarozott kezet igenyel, ivartalanitva is, amit nem biztos, hogy a kisgyerekektol meg tud kapni - es egyszercsak azt veszed eszre, hogy az ot- es heteves gyerekeid rangsorvitaban allnak a ket eves snacival. Nem egy nyero szituacio.
2017. márc. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Snaciról tudok nyilatkozni, mert volt Óriásom. Nagyon jó kutya, a leírtaknak megfelel, nagyon jó sportkutya, könnyen tanul, de önfejű. Határozott nevelést igényel és rendkívül sok mozgást. A corsoval ellentétben szőrzetápolást is. A gyerekekkel illetve más állattal nagyon jól ki jön. Főleg ha kölyök korban összehaverkodtak.
2017. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!