Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért issza a koszos vizet ha...

Miért issza a koszos vizet ha kap tisztát?

Figyelt kérdés
Mamim kutyája csinálja. Hátul vannak állatok (kacsa, csirke, liba) elől van a tálja, ott kap karját is és mindig van neki friss víz, de inkább hátul iszik a sáros, iszapos, tollas, darás vízből. De miért vajon?

2017. márc. 24. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert annak van ÍZE!
2017. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És baj? Lehet tőle baja?
2017. márc. 24. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
féregteleníteni kell időközönként, de ha eddig nem volt baja, eztán miért lenne?
2017. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát én azért valahogy elkülöníteném az itatót. Vagy szabadon vannak az állatok a kutyával egy helyen?
2017. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet baja, láttam egy dokfilmben, halálos baci lehet a koszos vízbe! Amúgy az enyém is issza xd
2017. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért lettem lepontozva. Nekünk is van kacsánk és aki nem tudná szeretnek úszni és belemásznak általában a vizes tálakba, és így az ürülékük is bele kerülhet a vízbe. Lehet hogy nem hal bele a kutya egy kis kacsa f.sba, de azért én nem kockáztatnék.

Mondjuk lehet, hogy csak valami kicsi tálról vagy edényről van szó, amibe nem tudnak belemászni, de akkor is kerülhet bele akármi a madaraktól.

2017. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!