Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pest megye vagy Budapesten...

Pest megye vagy Budapesten van kutyasimogató?

Figyelt kérdés
ilyenről még nem hallottam de a barátnőmmel elmennénk

2017. márc. 25. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Menhelyek szoktak közösségi kutyasétáltatást csinálni, ahol a menhelyen lévő kutyákat közösen elviszik sétálni. A szánhúzóalapítványt biztosra tudom, hogy csinál ilyet viszont másról nem tudok. Csörögjetek oda néhány menhelynek és kérdezzétek meg.
2017. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Noéba is lehet menni kutyatsetaltatni.
2017. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2017. márc. 25. 13:50
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj és csak menjünk oda és mondjuk ezt vagy hogyan? még nem voltam menhelyen:/ 17L
2017. márc. 25. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket hogy mit szeretnél és elmondják. Gondolom van egy napirendjük mikor lehet menni.
2017. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom még a szentendrei Árvácska menhelyt is. Minden nap 9-12 között lehet menni simogatni, sétáltatni a kutyákat, lehet velük játszani, szeretgetni és tanítgatni is őket. :) Sajnos bőséges a választék.
2017. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Árvácskába nem kell külön bejelentkezni. Odamentek valamelyik nap reggel 9 után, kerestek egy gondozót (fogtok találni, ilyenkor takarítanak), és szóltok, hogy szeretnétek kutyázni. Ők meg adnak nektek sétáltatni való ebeket. De lehet kérni kifutóra is kutyát, az egy nagyobb bekerített rész, ahol póráz nélkül játszhattok, simogathattok.

Eleinte még nem választhattok, hanem a gondozók ajánlanak kutyust, aki kezdőknek is teljesen megbízható, könnyű vele bánni. Ha többször is kijártok, jobban megismernek, és jól elbírtok a kutyákkal, akkor már válogatni is lehet, kiket szeretnétek aznap simogatni, sétáltatni.

2017. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor valamelyik nap elmegyünk:)
2017. márc. 25. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!