Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről? Nem...

Mi a véleményetek erről? Nem sérti fel az orrát?

Figyelt kérdés

Most olvastam a halti-ról, ami ugye végülis az orra tetején egy "szíj", mi a véleményetek róla?

Húzás ellen működhet? Illetve nem sérti fel az orra tetejét vagy nem csúszik hátra a szeméig?

Használ valaki ilyet?


2017. márc. 25. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nem és nem. Ha húzni kezdi automatikusan le vagy oldalra húzza a saját fejét, ezzel megtanulja hogy ha húz akkor az kényelmetlen és nem lát. Mondjuk az én kutyám orrán használat után megjelenik egy csík.
2017. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En vettem haltit, de sz@rt sem ér... legalábbis nekünk nem működött. Ahogy levettem róla mintha misem történt volna, ugyanúgy húzott, emellett utálta felvenni. (Nyilván nem csak így levettem róla, gyakoroltuk ugy h a haltin van a póráz (több hónapig) utána ugy h rajta volt a halti, de a nyakörvon volt a póráz, végül pedig levettem a haltit, de mintha rajta sem lett volna soha:( )

Most azt próbáljuk, h feszes porazzal nincs séta, tehát amikor nem laza a póráz, akkor megállok, vagy megfordulok, viszonylag könnyen rájön, de annyira önfejű, h minden sétánál ujra kell kezdeni...

2017. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!