Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket választanátok:...

Ti melyiket választanátok: uszkár vagy mudi? Miért?

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 19:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Uszkár alatt a közép uszkárra gondolok. :)
2017. márc. 25. 19:33
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Uszkár. Sok mudival találkoztam, eszméletlen sokat ugatnak, ráadásul idegesítő, magas hangon. Sosem kellene mudi. Igaz, az uszkárt annyira nem ismerem, lehet az is olyan.
2017. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mudi. Mert egyszerűen az uszkár nem tetszik.
2017. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Uszkar. Mindig is tetszettek.
2017. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Mudi, mindenképp. Az uszkár "divatfajta", tele potenciális egészségügyi problémákkal.
2017. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem tudom. Szerintem az uszkar nem divatfajta. Konkrétan alig látni. Ellenben a mudi nagyon fel lett kapva. Ettől persze lehetnek gondjai egy uszkarnak nem mondom hogy nem.
2017. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kozep uszkarom van a vilag legjobb kutyafajtaja, soha tobbe nem kell mas, szuper kutyak ha nyugi van elvan egesz nap szunyokal, de ha porgesrol van szo porog ezerrel, mi agilityzunk, nagyon ugyes es eredmenyes benne. Siman bir mindent, kirandulni is mindig visszuk egy het turazast egy nap alatt kipiheni, biciglizni is szoktunk, barmit lehet vele. Abszolut nem agressziv, csak ha kaja van de akkor is csak kutyakra, embert nem harapna meg csontot is kiveszem a szajabol.

Nagyon ragaszkodo, bujos, en vagyok a mindene. Konnyen tanithato, nevelheto, de fontos a jo szocializacio, mint minden fajtanal. Nem hullik a szore, viszont mindent osszegyujt (levelek, bogancs...) kiveve ha tiszta rovidre lenyirod, de neki a bundaja a disze, nelkule nem olyan szep. Vannak normalisan kinezo rovidebb fazonok. A hatranya hogy rendszeresen nyirni kell, en magam nyirom igy csak 1x kell kolteni a szerszamokra, nem nehez megtanulni.

Az enyem nem ugatos, jatek es agility kozben ugat, de amugy nem egyedul is elvan csondben.

2017. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

eléggé két véglet fajta.

a mudi olyan mint a duracel nyuszi.

felhúzza magát és nem lehet lelőni.

az uszkár meg nyugodt,békés,de ha játék van azt is szívesen csinálja és nem állandóan pörög ha kell ha nem mint a mudi.

e miatt is van nekem uszkárom.

2017. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Mudi. Az uszkár nem tetszik, fura divatkinézete van szerintem, túl szelid, túl kicsi (vagy túl nagy, amikor csak még furcsább a puffancs füleivel, totál rövid szőrrel szintén). Én szeretem az egygazdás kutyákat, őrzésre hajlamos kutyákat, vadászkutyák kizárva. Nekem a mudijaim egész nap fekszenek ha nincs dolguk. Nevelés kérdése. Egy kertben pedig szerintem az uszkár is sokat ugat. Házban az én kutyáim ösztönösen hallgatnak.
2017. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!