Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát lehet...

Milyen kistestű kutyát lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kistestű kutyát de csak kint lehet ! Tanácstalan vagyok milyen fajták élhetnek a szabadban!A segítségeteket kérném :)

2017. márc. 26. 08:02
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
47%

Puli,... És nagyjából Ennyi

Biztos kistestűt szeretnél?

2017. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod igen mindenképp azt szeretnék pulin kívűl nincs más :D
2017. márc. 26. 08:10
 3/60 anonim ***** válasza:
80%
Nincs.
2017. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
13%
Kutyakozmetikus vagyok, jàrnak hozzám kinn tartott yorkiek, havaneseek, spánielek.
2017. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
7%

Bármelyiket. Minőségi jól szigetelt, és FŰTHETŐ kutyaházban. A hideg tél egy sima házban (még ha az szigetelt is) nem kellemes egy kutyának sem, pláne kis testű-rövid szőrűnek nem.

Egyáltalán nem lenne neki sehol bent hely a hideg téli, és a túl forró nyári napokon? Egy előszoba ahol elférne egy kis fekhely?

2017. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok választási lehetőséged. Talán Mudi, Puli, Pumi. És itt ki is merült ez a dolog. Télen nekik is bélelt hely kell, jó ha fűtött, meleg helyen van a kutyaház.


Kistermetű kutyát, mint a Tacskó, Mopsz, Pincsi, stb nem szabad kint tartani. Nem kinti kutyák! Hamar felfáznak, mivel rövidek a lábaik, és a szőrzetük sem megfelelő.

2017. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Én kistestű vastag szőrűre gondoltam pl bichon bolognese vagy egy havanese! Azt hallotam hogy ha kiskoruk óta arra neveljük hogy kint vannak megszokják.Igaz ez ? :)
2017. márc. 26. 09:04
 8/60 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2017. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
34%
Mennyire kistestu? Pl. a Spitz fajtak jo resze a 2 retegu bundaja miatt siman kibirja a nagyobb minuszokat is (pl. Shiba) es ok 10-15 kilo kozott mozognak (30-40cm marmagassaggal). Sok kistestu kutya van, ami birja a hideget, csak sokan azt hiszik kis termetu ezert a szeltol is ovni kell, nem kezelik kutyakent, aztan meg sik idegbeteg a kutya.
2017. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Megszokják de attól még fázni fognak és ha nem jársz rendszeresen kozmetikushoz vele meh nem fürdeted hetente (amit nem szabad) úgy fog kinézni mint egy puli.
2017. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!