Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindent szétszed mit...

A kutyám mindent szétszed mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig elviszi a papucsokat cipőket es szeétszedi. Most elkezdett ásni is meg a csöveket is szétrágja a kertben. Mindig nagyon leszidom latszik is rajta hogy szomorú utána meg hogy tudja hogy rosszat csinalt de mégis minden nap megismétli es már nem tudom hogy mit csináljak mert ez igy nagyon nem jó. :(

2017. márc. 26. 12:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és egy 11 hónapos keverék szuka
2017. márc. 26. 12:08
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Unatkozik. Itt a jó idő, nyomás és vidd el sétálni, játszani, találkozzatok más kutyással, hadd szaladgáljanak a kutyák, illetve tanítsd, neveld a kutyád. A fáradt kutya a jó kutya, az nem rombol.
2017. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Lassan már meg kellene érteni minden kutyatulajdonosnak, hogy a kutya nem arra való, hogy kivágom az udvarra, azt jó napot! Szüksége van fizikai, és szellemi fárasztásra is. Ha ez nincs meg, akkor is le kell vezetnie valahol az energiáit. Jobb híján elkezd ásni, és rágni amit csak ér. Ezért nem ő a hibás, nem őt kell leszidni, hanem a gazdi csakis magát okolhatja.

Vidd sétálni, játssz vele, és taníts neki mindig új dolgokat. Ezek után olyan lesz mint egy angyal.

Mindenki jól jár.

2017. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én kutyám egész nap velem van, rendesen le van fàrasztva, mégis ellopja a papucsokat, cipőket.
2017. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyit vagyok vele amennyit csak tudok es mindennap viszem sétalni és az idvarban is rengeteget játszok vele. Ennél tobbre nem vagyok képes mert e melett tanulnom kell es végezni a tobbi dolgom. Nagy mozgasigényunkutya lehet hogy neki meg ez sem elég de ennel többet nem tudok vele lenni. Más kutyákkal is szokott találkozni es tanítok is neki dolgokat.
2017. márc. 26. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:
#4: Ott viszont nevelési gondok vannak.
2017. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szval szerintem eleget foglalkozok vele.
2017. márc. 26. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os aha, 5 hónapos kölyökkutya...
2017. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha le van fárasztva, akkor csak azt tudom ajánlani, hogy ne hagyj elő szétszedhető dolgokat és a kertben keríts el neki egy részt, amit nem baj, ha széttúr. Ja meg ugye a nevelés az alap :)
2017. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hete lakik nalunk elotte a barátnőméknél lakott. Én nevelem meg minden de nem tom hogy a barátnőmék hogy nevelték.
2017. márc. 26. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!