Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy dudort a kutyám...

Találtam egy dudort a kutyám nyakán, miközben simogattam, ez jött ki belőle (kép ⬇). Szerintetek mi lehetett ez, illetve baj-e, hogy kinyomtam?

Figyelt kérdés

[link]


Én olyannak láttam mintha szőrbenövés lenne, mert apró szőrszálak voltak a dudoron, de félig a bőr alatt...ahogy széthúztam a szőrét, és megfogtam két ujjal a dudort, el is kezdett jönni belőle.

Aztán addig nyomtam amíg egy vércsepp nem jelent meg (akárcsak az embereknél, ha vérezni kezd kijött a "gyökere" is.) Nem vérzett utána már, és nem is fájt neki szerintem mert miután végeztem csak értelmetlenül pillogot rám. Nem bolhás, nem atkás , nem csapzott, nem zsíros a szőre.

A puklit elfelejtettem lefotózni. A képre nagyítsatok rá.



2017. márc. 26. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zsírcsomó szerintem. van ilyen az én kutyámon is. Mélyebben belenéztem egyszer és egy szőrszálat tudtam kipasszírozni belőle. Utána elmúlt a csomó.
2017. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor kárt nem okoztam ezzel , hogy ürítettem ezekszerint.

Megnyugtató. :)

2017. márc. 26. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég komolyan kellett kipaszírozni azt a szőrszálat. Amíg csak nyomkodtam, nem használt. A tövét kellet kiszednem.

Figyelnem kell, mert utána mellette közvetlen is ugyanígy benőtt egy szál. Azóta szerencsére nincs gond ott. Betadinnal a végén fertőtlenítsd le okvetlen.

2017. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en kutyusomnak egyszer egy pattanás volt a pocakján:D kinyomta neki, es mintha csak ott sem lett volna
2017. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!