Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mik a tapasztalataitok...

Nektek mik a tapasztalataitok egy berni pásztorkutyával?

Figyelt kérdés
Régóta nézegetem ezt a fajta kutyát, de mielőtt vennék egyet azért tudni szeretném kinek mi vele a tapasztalata. Mennyit eszik, milyen nehéz nevelni, mennyire beteges stb. És ha valaki NEM kennelből hozta akkor mennyit kell rákölteni, mennyi betegsége van?

2017. márc. 26. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A miénk torzskonyves volt. 13 évet élt. Soha semmi baja nem volt. Annyi hogy öreg korára már izuletvedot szedett. Utolsó két évében. Aztán az egyetlen betegsége el is vitte. Vert kezdett hányni előzmény nélkül. Nagyon megijedtunk. Valami daganat okozta de kora miatt már nem műtötték. Így elaltattuk szegényt.


Hogy mennyit eszik az hülye kérdés. Nézd meg kb mennyi kilo lesz nézd meg zoopluson a kinézett tap adagolasi utmutatojat szorozd fel 30-cal és annyit. 😉 Amúgy egy nagy zsákot biztosan megeszik egy hónapban.


Nevelni nagyon könnyű. Fiatal kori kertasason kívül sose volt vele baj de arról is hamar leszokott. Elég volt kérni hogy csináljon meg valamit már tette is.

2017. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen a választ! :) Kutyusért pedig részvétem!
2017. márc. 26. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Én már nem laktam otthon mikor történt. Leginkább anyukám kutyája volt szegény. De en is nagyon megsirattam. 🙁 ennek már 4-5 éve úh. Már feldolgoztam, anyukám meg nem teljesen.
2017. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!