Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon megérzik a kutyák, ha...

Vajon megérzik a kutyák, ha egy nő állapotos? Van egy 4 éves ivartalanított Újfundlandi szukánk, aki amióta várandós vagyok "másképp viselkedik" velem.

Figyelt kérdés
Szófogadóbb lett, mindig a nyomomban jár, olyan érzésem van, mintha vigyázna rám. Nagyon jó érzés.
2008. okt. 12. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom képzelni. A kutyák nagyon sok mindent megéreznek.
2008. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én biztos vagyok benne,a mi kutyánk is megérezte az én terhességemet. nem ugrik fel, ugyanígy szófogadóbb.
2008. okt. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megérzi...az én kutyám megérzi, ha rossz kedvem van,ha sírok akkor meg odajön, és próbál "megvigasztalni". Édesek. És a kisgyerekekkel pedig olyan óvatosan bánik, játszik velük, de vigyázza őket, követi, kíséri. Imádom a kutyákat! Ha pedig nekik van bajuk, akkor odajönnek hozzám, és tőlem várják a vígaszt!
2008. okt. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák megérzik, ha a gazdinak változik a hormonszintje, így érzik a bőrödön a közelgő menstruációdat (ettől a fú kutyák szoktak beindulni)és a terhességet is (ebben az esetben a szukák tudnak nagyon toleránsak lebbi). Hihetetlenül érzékeny a szaglásuk és bár az arcunkon látható érzelmeket nem tudják értelmezni, de remekül megérzik és értelmezik a szomorúság, az öröm, a félelem, a fájdalom, sőt még az illuminált állapot szagát is a bőrünkön.
2008. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen így igaz, és a macskák is ilyenek.
2008. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi udvaron tartott szuka tacsink is más lett velem. Gyengédebb, engedelmesebb, és látszik rajta, hogy úgy felugrana rám, de nem teszi, holott a család többi tagjára továbbra is ugrabugrál. Anyuék lánycicája egyenesen a hasamra feküdt, amikor ellátogattam hozzájuk, pedig eddig nem is törődött velem. :)
2008. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szija!

Igen,megérzi,de nem mindegyik,szal én a te helydben nagyon megbecsülném,az ilyen különleges:Kutyus-Ember kapcsolatot,mert nem sok ilyen van:))

És gratulálok a picihez:)

Rem.Tudtam segíteni

Pici Cutte

2008. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!