Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A héten 10 éves lesz a labink,...

A héten 10 éves lesz a labink, és úgy gondoltam, készítenek neki valamilyen tortát. Csak valami egyszerűt, nem szeretnék sütögetni vagy ilyesmi. Tudnátok esetleg ötleteket adni, hogy miből készíthetném el?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 19:48
 1/7 anonim válasza:
1%

Kutya nem ehet edesseget.


Mar ha a labi labrador lenne :).


Adj neki egy szem tapot oszt jolvan

2017. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is édeséget szeretnék neki adni… :)
2017. márc. 27. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alutálcás kutyakaját vettem az enyém 13. szülinapjára, óvatosan borítottam ki a táljába, hogy egyben maradjon, és ebbe szúrtam bele jutalomfalat-pálcikákat (mint gyertya). Nekem tortának nézett ki, ő meg imádta.
2017. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jo Ötlet, köszönöm!:) A jutalomfalat rudak gyertya gyanánt különösen tetszenek.:)
2017. márc. 27. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém májkrémet kapott, óvatosan kiborítva hogy "torta alakú" maradjon, és kidíszítettem :D


(kutyacsoki reszelék, tápszemek, és egy nagyon minimális tejszínhab a tetejére)

2017. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En szives konzervet vettem neki, óvatosan kiszedtem ész körberaktam jutalomfalattal:)
2017. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszer láttam videón, hogy kutyának sütöttek tortát. Ha jól emlékszem répa, valamilyen konzerves hal, tojás stb. volt benne. A válasz írása közben találtam is recepteket: [link]
2017. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!