Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutya mindig...

A szomszéd kutya mindig megugat, hogyan szoktathatnám le róla? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Mindig csak akkor ugat meg,ha megyek dolgozni.Csak az a probléma,hogy éjfélre járok.Kertes házban lakunk,kerékpárral járok dolgozni.Kitolom a kerékpárt az utcára,bezárom a kaput,ilyenkor már hallom a morgást a szemben lévő drótkerítés mögül,felülök a kerékpárra,és ahogy elindulok elszabadul a pokol.úgy felveri az egész utcát,hogy a környék összes kutyája engem ugat.Nagyon zavaró.Soha nem bántottam azt a kutyát,hogy ennyire utáljon.Nembeszélve arról hogy mindenki tudja,hogy megyek dolgozni.Többen már meg is jegyezték,hogy szokták hallani amikor megyek.Elnézést hogy élek.Nehogy már az én hibám legyen.
2017. márc. 28. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a szomszédod nem is nagyon sétáltatja/foglalkozik a kutyájával, mert ha le lenne fárasztva kellően akkor nem ugatna mindent feleslegesen.Tipikus az a "Nagy kertem van, fusson ott a kutya. Minek neki séta?" gazda lehet. Ezt a gazdájával tudod megbeszélni, illetve ha ő nem tesz semmit ennek érdekében akkor pedig a jegyzőnek tudod jelezni, hogy elviselhetetlen a kutya ugatás és már a többi szomszéd is jelezte mégse tesznek ellene semmit. A jegyző ilyenkor megvizsgálja a helyzetet és ha úgy látja felszólítja a gazdát a cselekvésre.
2017. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha közel mész el mellettük, szóljál pár rendes szót a kutyához, vagy dobjál be neki egy kis ennivalót. Harmadjára már farokcsóválva fog várni.
2017. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre most mit lehet mondani?

A gazdája úgysem fog csinálni vele semmit, hiába szólsz neki.

Azért van a kutya, hogy ugasson. Az hogy közben felveri az egész utcát az nem a te szégyened.


Az élő példa arra, hogy miért hülyeség házőrzőnek a kutya - ugat mint az őrült, és reagál rá bárki bármit is?

2017. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kutya nem dühös, hanem csak működnek a védőösztönei. Valószínű, hogy minden biciklist megugat, aki elmegy előtte.

A szomszédnak szólj nyugodtan, de ha téged vagy másokat maga a kutya nem zavar annyira, akkor kár ezen rágódnod.

2017. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes,általában a kutyák a szomszédokat megszokják.

Nagyszüleimnél mindig így volt. Ha a szomszéd ért haza vagy ment el sosem ugatták meg.


De te sehogy nem tudod leszoktatni.

2017. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!