Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai filmekben, miért nem...

Amerikai filmekben, miért nem lesz két különböző fajta kutyából keverék, hanem külön-külön fajkutya, hülyének nézik az embereket?

Figyelt kérdés

Több ilyen filmet is láttam már. De a legismertebb az Egyik kopó másik eb c. Tom Hanks film, melyben a Bordeaux-i dog és a Hosszú szőrű skót juhásznak születik külön skót juhász és külön Bordeaux-i dog kiskutya. :-o

Az amerikai emberek ennyire primitívek, hogy ezt így lehet tálalni nekik? De eleve, a filmkészítőkben, miként merül fel ilyen elképzelés? :-o



2017. márc. 28. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A film sosem a valós élet.

Aki annak hiszi, az a primitív.

2017. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a filmek mindig megtörtént esetekről szólnak, soha nincs benne fiktív történés és nem ferdíti el a valóságot. A céljuk nem a szórakoztatás, főleg nem a vígjátékoké. A Harry Potter című filmben Bolyhoska is valós, a különleges három fejű kutya de őt itthon még nem tenyésztik ezért nem hallottál róluk valószínűleg.


Az általad említett film egy családi film/vígjáték, nem pedig dokumentum film.


Tudom, hogy menő az amerikaiakat szidni, te sem lehetsz sokkal különb.

2017. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én repülő embereket is láttam már filmen, de nem hittem, hogy az a valóság.
2017. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendezői szemmel nézve azért, mert könnyebb beszerezni skótjuci és bordeauxi kölyöket. Olyan kölyköket találni amik meg pont skótjuci és bordeauxi keverékek olyan vállalkozás, mint tűt keresni a szénakazalban. Meg aztán így a nézőnek is nyilvánvalóbb, hogy ki kire ütött.
2017. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szamárfejű sárkánytestű izék a Shrek végén jobbak?...
2017. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!