Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalataik egy...

Mik a tapasztalataik egy border collie-val?

Figyelt kérdés
Július végén hozunk egy Border-t és nagyon kíváncsi lennék, hogy kinek mi vele a tapasztalata. Már neten utána néztem, de én kíváncsi lennék gazdákra is!

2017. márc. 28. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Úgy lesz bordered, hogy nem is tudod, mire számíts vele?

Az merész.

2017. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2017. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Tudom mire számíthatok tőle, rengeteget olvastam már róla csak kíváncsi vagyok olyan gazdákra is akiknek már hosszabb ideje van bordere :)

#2 Köszönöm! :)

2017. márc. 28. 15:17
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Gazos :D

Pörög, csörög, zörög és folyamatosan akar. Ha n8ncs lemozgatva dominál.

2017. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen olvastam, hogy szinte kifáraszthatatlan :) Köszi!
2017. márc. 28. 15:53
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Merre laksz? Elég a megye, vagy település.
2017. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Zala megye azon belül Kehidakustány
2017. márc. 28. 16:38
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

De jó, közel a Balcsi.

Akárhonnan lesz végül kutyád, vigyed sokat mindenfelé, Balcsira is :)

2017. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen biztos szeretni fogja :)
2017. márc. 28. 16:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, de ő sajnos egyáltalán nem olyan pörgős, mint ahogy mindenhol lehet olvasni :( (kivizsgáltattuk és nincs semmi baja :) )

Nekem sose volt gondom a lemozgatásával, napi pár óra biciklizéstől/labdás sétától simán elfárad.

Félreértés ne essék, nem ő a világ leglustább kutyája, szimplán csak egy átlagos kutya mozgásigényével rendelkezik.

Az enyémnek iszonyú fejlett az érzelmi intelligenciája, rögtön megérzi, hogy rossz kedvem van és bújik hozzám :) Továbbá nagyon jó érzéke van a cukiskodáshoz is :) Jól tanítható, könnyen kezelhető és a kinézete miatt szinte egyáltalán nem félnek tőle az emberek(ami szerintem pozitív, mert ha elmegyünk olyan helyre, ahol gyakrabban járnak emberek, ők nem 5 m-es távolsággal kerülnek ki minket, ami engem nagyon irritálna).

2017. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!