Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak ja bolhas a kutyam?

Mit csinaljak ja bolhas a kutyam?

Figyelt kérdés
2 honapos, allatorvosnal volt, vettem ra bolha nyakorvet, az hasznal, vagy meg lehetne tenni ellene valamit?

2017. márc. 28. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj más félét, vegyél állatgyógyszertárban Neostomosant higítsd fel és fújd a blökire:) Vagy fürdesd meg kullancsírtó (bolha is) samponnal.
2017. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez hosszadalmas lesz.

[link]

2017. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd az állatorvost, mert egy 2 hónapos kutyának nem igazán jó a nyakörv.


Én a felnőtt kutyámnak cseppet kaptam a dokitól, gyakorlatilag 1 nap alatt eltűntek. Ahogy jöttek, mentek is a bolhák.

2017. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 hónapos kutyàra tilos bolhanyakörvet venni!!!

Fürdesd meg Neostomosannal, majd 1 nao múlva tegyél rá spotont, pl Vectrát, Advantixot, Fipromaxot. A helyèt is fertőtlenítsd Insecticiddel.

2017. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nem lehet akármilyen szereket használni rá, ez biztos.

Az én mentettem is bolhás, sőt bolhaekcémás volt mikor kb. 6 hetes korában hozzám került. Én akkor enyhén kutyasamponos vízben megfürdettem, ezután ezzel kezeltem: [link]

Nagyon szépen helyrejött tőle, csak ajánlani tudom.

2017. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hónapos kutyára még nem szabad bolhanyakörvet adni.

Állatorvos nem ajánlott rá megfelelő szert? Kérj tőle.

(Hogy lehet egy 2 hónapos kutya bolhás?!)

2017. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!