Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a border collie kennelről?

Figyelt kérdés
[link] Innen szeretnék kutyust hozni, de valaki azt mondja rossz valaki hogy jó. nektek mi a véleményetek?

2017. márc. 28. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nagyon tetszik. Minden szépen le van írva, sok kép, igényes oldal.

Ha bordert akarnék venni, én is innen vennék :)

2017. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Mint írtam máshol is, semmiképp sem ajánlom.

Egy lány nagy vidáman felkereste, aztán hidegzuhany, kutyát csak 2 visszafedezéssel adnak, ivartalanítással nem. Nem tudta a kenneltulaj mit jelent az, hogy hobbira vinné valaki a kutyát, nem tenyésztési céllal...

2017. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó,azért egy alomban nem mindegyik kölyök lesz jó később kiállításra,tenyésztésre. Ezt a tenyésztők tudják.


Max ha jó alom sikerült és már kölyökként ígéretesek voltak,akkor tudom elképzelni amit írtál.


Viszont vannak kennelek,nem csak borderben ahol csak is kiállítási és tenyésztési céllal adnak el kölyköt. Hobbira nem.


Igényes az oldal,szépek a kutyák,szerintem tehet egy próbálkozást a kérdező.

2017. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Mindenképpen teszek egy próbát :)
2017. márc. 29. 07:11
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
#2 Ez hülyeség egy nagyon jó kennel, nekem onnan van a borderem. Igen nem minden kutyát adnak hobbira csak azt ami nem alkalmas versenykutyának, és az is hülyeség, hogy a tenyésztő nem tudja mi az ha hobbi célra szeretnél kutyát.
2017. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tehát hazudok?

Láttam a beszélgetést, mert írásban folyt.

2017. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem azt mondtam csak én hülyeségnek tartom ezt, vele nagyon kedves volt a tenyésztő és mondta is hogy nem minden kutyát tud hobbi kutyának adni csak azt ami nem alkalmas versenyre. A lány akit mondtál, ő férfival vagy nővel beszélgetett?
2017. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfival, és minden egyes kutyára azt írta, hogy akármilyen, a kannak 2 vissza kell fedeznie, rá volt kérdezve többféleképpen is, félreértést elkerülve.

Én tuti vigyáznék vele, a kedvesség nem elég.

2017. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Én egy nővel beszéltem, és ő is adta nekem oda a kutyát.
2017. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na látod?

Mindkettő máshogy csinálja. A férj és a felesége is.

Akkor mennyire lehet ebben megbízni mégis?

Viszont ha egészséges lesz egész életében a kutyád, akkor végül is nagy baj nincs.


De nekem akkor is fura ez a "nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb" dolog, szervezetlen, semmi megbeszélés, csak adják a kutyákat ahogy puffan.

Sokat elmond.

2017. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!