Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7-8 éves kistestű kutyánk...

7-8 éves kistestű kutyánk vemhes, biztos, hogy bele fog halni a fialásba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, nagypapámtól kaptam aki már sajnos nem él, ez lenne az első fia. Mama már mondogatta, hogy átjár a szomszéd kuvasz kutyája, de nem gondoltam, hogy vemhes lesz tőle, hát a mi kutyánk a kuvasz lábának a feléig ér.

Sajnos nincs pénzem ivartalanítani, mama meg nem foglalkozik vele. Biztos, hogy meg fog halni a fialásba?



2017. márc. 28. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok!


Egy ilyen kistestű kutyát kint se kéne tartani! És ALAPBÓL ivartalanítani kéne! Ráadásul nincs pénz rá??!! Ha a gyereked lázas, nem veszel neki gyógyszert mert nincs rá pénz??!


Barom parasztok...


Igen, bele fog halni...

2017. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, nincs gyerekem :(

Itt olyan utca mixek vannak, nagyon bízom benne, hogy megmarad :(

2017. márc. 28. 19:20
 3/105 anonim ***** válasza:
94%

Mivelhogy nem elég, hogy idős a kutya, még egy nálánál 3x akkora kan csinálta fel, így sokszoros az esélye annak, hogy bele fog halni, vagy egyáltalán kihordani sem lesz képes.


Ha szeretnéd még pár évig a társaságát élvezni, ivartalaníttatod, ha nem, akkor hamarosan temeted...

2017. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs semmi pénzem :(

Már látszik rajta, hogy vemhes, nem sok idő lehet már hátra, nem tudok 1-2 hét alatt össze szedni ennyi pénzt :(

2017. márc. 28. 19:23
 5/105 anonim ***** válasza:
87%

Rokonod, ismerősöd sincs aki tudna adni pénzt?

Illetve a dokik is szoktak adni részletfizetési lehetőséget.

2017. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
82%

És a szüleid?

Más rokonok?

Senki nem tud kölcsön adni?


Kistestű szukát 15-20 ezer ft-ért már ivartalanítják.

2017. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 A kérdező kommentje:

Csak mama, a többi rokon messze él :(

Kapok árvaságit, de abból most tápot vettem meg ruhát, pont 2 napja, ha hamarabb észreveszem, hogy vemhes akkor lett volna rá pénzem :(

2017. márc. 28. 19:28
 8/105 anonim ***** válasza:
5%

Kamu, hogy nem tudsz megmozgatni minden követ érte.

Ha igazán fontos lenne, már ivartalan lenne.

Olyan nincs, hogy egy 16 éves embernek nincs semmi zsebpénze, csak max elszórja.

2017. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
52%

2 napja vetted észre?

Az előbb azt írtad, rendesen látszik rajta.

Akkor észrevetted te már hamarabb is.

2017. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:

Mostanában nincs rá sok időm sajnos, de mindig jön kaját kunyerálni és a táp mellett mama ad neki maradékot is, azt hittem csak kövér. Ma nem mentem suliba és több időm volt rá, simogattam és akkor láttam, szerintem ez nem kövérség :(

A nagybátyám mikor kicsi voltam 6-7 éves és lefialt a kutyájuk elásta a kicsiket, ők laknak még itt az utcába, de ő tuti nem ad rá pénzt, meg másra sem nagyon.

2017. márc. 28. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!