Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem barátkozik vele?

Miért nem barátkozik vele?

Figyelt kérdés
Egyik nap találtunk az erdőven egy kicsikutyát. Valószínű a tél valamennyi részét ott töltötte, mert csontsovány szegény. Hazahoztuk, már itthon volt egy hasonló kiskutyánk is. Az elején örült az új barátnak de aztán hozzá sem mer érni, olyan mintha irtózna tőle pedig amúgy egy nagyon barátságos és játékos kutya, de most....Nem is eszik a másik kajájábol csak odaszagol és otthagyja, nem is fekszik rá többet a párnájára ha már a másik hozzáért. Nem bántja se semmi csak nem megy túl közel hozzá, úgy csinál mintha irtózna tőle. Ezt miért csinálja? Vajon érzi az erdő szagát rajta ami neki idegen vagy miért? És bocsánat egy kicsit hosszú lett!:)

2017. márc. 30. 06:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
3
2017. márc. 30. 06:31
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, csak siettem.:)
2017. márc. 30. 06:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem irtózik tőle, hanem behódol neki/tart tőle.
2017. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ne is egyenek egymás kajájából, micsoda dolog az? :)

Valószínűleg érzi rajta, hogy nem akar haverkodni, és tiszteletben tartja, tök normális dolog.

2017. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, csak siettem.:)
2017. márc. 30. 14:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Ajj a masodik helyesirasos nem kell:) De majd meg fog vele barátkozni?
2017. márc. 30. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya, amelyik eredetileg is megvolt?
2017. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Két és fél éves.
2017. márc. 31. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor végképp nem értem. Egy két és fél éves kutya épp hogy átlépte a felnőttkor küszöbét, és jóformán mindig kapható egy is játékra. Minden érdekli, főleg egy másik kutya. Behódolni nem fog egy kölyöknek, tehát még az sem indokolná ezt az apátiát.

Szóval passz, én ehhez kevés vagyok. Talán jön valaki, aki megmondja a frankót.

2017. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen ez az ráadásul egy nagyon ját3
2017. ápr. 14. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!