Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan német juhászkutyám 2...

SithBob kérdése:

A kan német juhászkutyám 2 éves lesz, és 30 kiló. Az elfogadható súly?

Figyelt kérdés
Életvidám, játékos. De enni nagyon nem akar, csak akkor ha kb 5 percig unszolom. (örökbe fogadott, 10hónaposan került hozzám, az előéletéről nem tudok semmit. )
2017. márc. 30. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre is sovány? Mit kap enni?
2017. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem annak tűnik. Mások szerint csak "nyurga". Farhátat főzve. Vagy tésztát hússal bekeverve, és száraztáp is van neki mindig. De azt nem eszi.
2017. márc. 30. 18:44
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Képet nem tudsz feltenni? Lehetőleg felülről fotózva az álló kutyát.

Egyébként, vagy minőségi száraztáppal etesd (ha éhes lesz, meg fogja enni), vagy BARF módszer szerint.

Farhátat nem kell főzni, tésztára pedig abszolút semmi szüksége.

Ne unszold a kajára, inkább mozgasd meg alaposan mindennap.

2017. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
adhatsz neki immunerősítőt,bélflóra helyreállítót, vagy megnézetni dokival..bár nehéz jó dokit találni. nekem mindegyik(kb. 4) azt mondta hogy ő ilyen fajta fogadjam el, pedig mindenki más mondta meg én is láttam hogy sovány..erre kiderült hogy giardiája volt és ezért mindig hasmenése lett, és nem szívódtak fel rendesen a tápanyagok...több hónap kínlódás sok sok kezelés után gyógyult meg,és végre most kezdi felpakolni magára a súlyt..de az is lehet hogy a szájában van valami azért nem akar enni, vagy a fogaival...én a helyedben elvinném dokihoz, és ha soványnak látod ne higgy a dokinak ha azt mondja hogy ő ilyen alkat.
2017. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Tuti német juhász?

Ivaros, vagy ivartalan?

Mennyit mozog?

2017. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4. Köszönöm a választ! Megfogadom a tanácsodat és keresek egy rendes orvost! Nem nagy a kínálat, vidéken lakom, de akkor elviszem messzebbre! :)

5. 100%, hogy NJ. Tartom a fajtamentéssel a kapcsolatot. Imádják és mindig dicsérik. Sokat mozog. Hatalmas telkünk van és rendszeresen járunk túrázni. Ha adtok egy tippet, hogyan töltsek róla fel képet, rakok. :)

2017. márc. 30. 20:51
 7/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy senki nem kérdezte, hát én megteszem. Milyen a marmagassága? Az enyém is kan németjuhász, 2 éves, 38 kiló, nem gebe, de vékony, viszont ő nagyon magas.Standard felső határt súrolja.
2017. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom.

Feltöltöd a képet és az első linkjét ide bemásolod.

2017. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7. Holnap megmérem! :)

8. Köszönöm. Töltök is. :)

2017. márc. 30. 23:04
 10/21 A kérdező kommentje:
2017. márc. 30. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!