Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, mennyit...

Mi a véleményetek, mennyit érdemes kiadni egy boxerért és hol találok Magyarországon megbízható tenyésztőket, akiknek van is eladó kutyája?

Figyelt kérdés
Törzykönnyvvel 60 ezerért, fehér boxert pedig 30 ezerért találtam (persze törzskönyv nélkül). Az anya tenyésszemlés, az apának NAGYON JÓ híre van. Igazából ez az egyetlen ok ami felkeltette az érdeklődésemet. A bibi ott van, hogy lakásban tartják, a szuka első alma, egy szerintem nem túl tapasztalt tenyésztő (vagy mi) kutyája. Ha lenne 100 ezer forintom legalább, akkor persze más lenne a helyzet, de a 30 ezres szaporítók kutyái nem nagyon érdekelnek. Menhelyen is körülnéztem, de eddig semmi. Ha valaki tud, segítsem!
2010. máj. 12. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2010. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazan ertem, mi a problemad.

Azt irtad, megnezted a menhelyeket es nincs. Szerintem nezegesd meg egy darabig, elobb utobb talan lesz. Irhatsz is nekik, hogy ha lesz, akkor szoljanak, mert teged feltetlenul erdekel.

Ha tenyesztotol akarsz venni, akkor pedig gyujtogess meg, mert a 60ezres kutya az sem valami minosegi. Ha minden honapban felreteszel, akkor sikerul megsporolnod annyit, hogy megvehesd almaid kutyajat, de utana is sporolj, mert mindig szamitani kell a hirtelen kiadasokra.

En ket evig sporoltam es kozben a kutyakkal kapcsolatos temakat A-tol Z-ig megtanultam.

Keresd meg google altal a neked legszimpatikusabb tenyesztot, akirol ugy iteled meg, hogy az o munkaja a legepitobb a fajtara nezve. Vedd fel vele a kapcsolatot, kerdezd meg, mikor tervez kolykoket, mennyiert szokta oket adni es milyen iratokkal es egyebekkel lesznek ellatva atvetelkor.

Tobb szimpatikus tenyesztonel is erdeklodhetsz es a toluk megtudod, mikor lesznek kiskutyak, ez pedig erot fog adni, hogy addig sporolj.

Nekem ket tenyeszto tetszett annak idejen, mikor valasztottam es annal maradtam, amelyiknek a szamomra kedvezobb idoben lettek kolykei. Az sem erdekelt, hogy az egesz orszagot atutaztam erte.

2010. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fajtamentők?

De ha nem,nézz körül itt,megtalálod a magyar kenneleket:

[link]

60-ért kaphatsz minőségit is.

2010. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nezd meg,hogy a fajtamentoknel mi a kinalat!

www.boxermentes.hu

2010. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát a spórolás nem könnyű, bár lehetetlen nincs. Már egy ideje keresgélek és ha most nem találok, akkor egy évet kell várnom, mire újra tavasszal született kiskutyák lesznek, ugyanis télen nem szeretnék venni, szerintem az a legjobb a kölyköknek, ha meleg van, amíg kicsik.

A boxer.lap.hu -n és a boxermentes.hu oldalon már túl vagyok, és nem tudom hol kereshetnék még.. Azért köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. máj. 12. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én erről a kennelről jókat halottam év vannak eladó kölykeik is:

[link]

2010. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kárpáti Boxot is néztem, hiszen a csapból is ez folyik! :) De tényleg! Sajnos nincsenek már kiskutyáik, csak idősebbek, megkérdeztem.
2010. máj. 12. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy sem szimpi az a kennel...
2010. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Óoohhh !

Fajtamentés : Nem jó .

Neves tenyésztő: Nem jó, ennyi pénzem nincsem, eladta a kölyköket.

Szaporító : Túl olcsók a kölykök, és 80% beteg is !

Na most akkor megkérdezem , mit is akarsz ??

Mert az hogy JÓ HÍRE VAN , az nem elég. a fehér Boxik többsége süket is . Gyűjtögess jövő tavaszig .

És lesz kutyád . Ha nem akkor nem lesz ilyen egyszerű !

2010. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!