Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 3 éves a rottweiler kan kutyám. Szeretném ha jönnének hozzá nőstény kutyák, de kiskorában nem szoktattam hozzá más kutyák társaságához. Hogyan csináljam, hogy ne marakodjon össze a nőstény jelöltel?
2017. ápr. 1. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod, hogy nőstény kutyák jöjjenek hozzá? Gondolom nem vagy tenyésztő, így ne szaporíts.

Ettől függetlenül ideje lenne elkezdeni szocializálni, a séták során soha nem találkoztok más kutyákkal? Nem jártok kutyás társaságba? Erre minden kutyának szüksége van.

2017. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés, ivartalanítás.


Értem én, hogy nagyon csábító az az 50000 Ft amit egy másik idióta fizet a fedeztetésért, de most komolyan a kutyádból szeretnél meggazdagodni? Elég DP-s, ideggyenge agyonszaporított Rottweiler jellegű keverék van így is.

Arról nem is beszélve, hogy már három éves de nincs más kutyákhoz szokva? Viszed te sétálni egyáltalán?

2017. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fedeztetésre gondoltál, akkor azt sehogy, mivel nem vagy tenyésztő, illetve a szuka gazdája sem az.

Javaslom az ivartalanítást, illetve kutyaiskolát, azon belül szocializációs foglalkozást is.

2017. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze hogy szoktam vinni séltálni, kerékpár mellett futtatni.

Amikor kicsi volt, nem volt olyan ismerősöm, akinek szocializált kutyája volt, most meg már nagy, erős kutya, ez miatt nem szivesen engedem a többi közé, nem tudom lenne e valami marakodás...( volt egy eset, hogy az utcán sétáltattak egy kutyát, nálunk a kapu meg nyitva volt, kiszaladt a kutyám és rátámadt a sétáló jószágra)

2017. ápr. 1. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen neveletlen kutyát meg inkább ne pároztass. Tudtad, hogy ha beteg kiskutyák születnek, állatkínzónak fogsz minősülni? És azt tudtad, hogy attól, mert mindkét kutya roti, elképzelhető, hogy genetikailag nem passzolnak egymáshoz, és akár az összes kölyök elpusztulhat? Nagyon kérlek ne szaporíts, csak azért, mert szeretnéd, hogy a kutyád egyszer megtapasztalja, milyen érzés.
2017. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Idióta állatkínzó...
2017. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!